Жадність Коломойського зашкварює

Власник групи «Приват» бізнесмен Ігор Коломойський перебуває в Україні й не допомагає країні у боротьбі з російським вторгненням, принаймні у Дніпрі. Про це мер Дніпра Борис Філатов заявив «Українській правді» в інтерв’ю, опублікованому 20 квітня.

«Я не знаю, де зараз ця людина. Хто каже, що він у Дніпрі, хто каже, що він у Буковелі. Тобто його на горизонті не видно взагалі, просто не видно. Відчуття, що його немає. Може, він десь у Буковелі комусь допомагає, я не коментуватиму цього», – сказав мер Дніпра.

За його словами, після «непорозумінь» Коломойського зі США, введених санкцій і «проблем із правоохоронними органами» грошей у бізнесмена поменшало.

«Водночас я впевнений, що він має достатньо фінансових ресурсів для того, щоб допомагати своїй країні і своєму рідному місту. Тому з погляду персоналії я думаю, що його значущість не має жодного значення. А з погляду фінансового ресурсу, організаційного, у нього є підприємства, які працюють, які можуть бути інтегровані в оборону – це, звісно, має значення. Для нас кожна людина, у якої є ресурс, має значення. Але, на жаль, ми його не спостерігаємо», – пояснив Філатов.

Поделиться в facebook
Facebook
Поделиться в twitter
Twitter
ЧИТАЙТЕ