Українські церковні війни переросли в судові протистояння митрополітів. ФОТО

22 травня Печерський суд Києва відкрив провадження у справі та призначив підготовче судове засідання на 29 травня, пише УКРОП.
Митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський ПЦУ Олександр Драбинко подав позов до суду проти предстоятеля УПЦ Московського патріархату Онуфрія про захист честі, гідності і ділової репутації, повідомляють Патріоти України.

Про це повідомляє прес-служба Переяслав-Хмельницької єпархії ПЦУ.

Приводом для позову стало звернення Синоду УПЦ Московського Патріархату до тодішнього президента Петра Порошенка, у якому зазначається, що Драбинко поширював «плітки і наклеп», а також став джерелом «інформаційного бруду», йдеться у повідомленні.

«Оскільки у зверненні Священного Синоду вкрай негативно згадано моє ім’я, я звернувся з відкритим листом до Блаженнішого Митрополита Онуфрія та до всього єпископату Української Православної Церкви, в якому вказав на безпідставність звинувачень та їх вигаданий, наклепницький характер», — зазначив Олександр Драбинко.
Митрополит Олександр наголосив, що відповіді на свій лист від УПЦ МП він не отримав, тому вирішив позиватися до суду на предстоятеля УПЦ МП Онуфрія (в миру Березовського Ореста Володимировича).

22 травня Печерський суд Києва відкрив провадження у справі та призначив підготовче судове засідання на 29 травня, початок о 15:00, йдеться у повідомленні.

Поделиться в facebook
Facebook
Поделиться в twitter
Twitter
ЧИТАЙТЕ