У Німеччині медбрат вбив 85 пацієнтів

У Німеччині засудили до довічного ув’язнення колишнього медпрацівника Нільса Хегеля, якого визнали винним у вбивстві 85 пацієнтів.

Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на Deutsche Welle. 42-річний Нільс Хегель отримав найсуворішу форму довічного ув’язнення в Німеччині, що виключає можливість дострокового звільнення після 15 років відбуття покарання.

За німецьким законодавством ув’язнений, засуджений до довічного ув’язнення, зазвичай може клопотати про умовно-дострокове звільнення через 15 років. Але якщо суддя вбачає “серйозну провину”, умовно-дострокове звільнення може бути відкладено на невизначений термін після цього періоду.

ЧИТАЙТЕ: Принудить Россию к миру: Портников назвал плюсы и минусы плана Зеленского
Нільса Хегеля початково звинувачували у вбивстві 100 пацієнтів впродовж його роботи медбратом у медичних центрах в Нижній Саксонії. Працюючи в клініці Ольденбурга у лікарні Дельменгорста з 2000 по 2005 роки, Хегель навмисне викликав зупинку серця у пацієнтів, вводячи їм певні ліки. Потім він реанімував їх, щоб завоювати загальне захоплення. Але у багатьох випадках йому не все вдавалося, і пацієнти помирали.

Поделиться в facebook
Facebook
Поделиться в twitter
Twitter
ЧИТАЙТЕ