Сварка Епіфанія та Філарета перекинулась на синод. ВІДЕО

24 травня в Києві відбувся синод Православної церкви України. На ньому розглядався конфлікт, котрий розв’язав почесний патріарх Філарет проти голови ПЦУ Єпіфанія.

Почесний патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет (Денисенко) не змінив своєї думки щодо діяльності Української православної церкви Київського патріархату (УПЦ-КП), повідомив предстоятель Православної церкви України (ПЦУ), митрополит Київський і всієї України Єпіфаній, передає УНН.

Синод не підтримав закидів Філарета про «неправильний томос». Разом з тим предстоятель ПЦУ не віддав на поталу свого бунтівного 90-річного вчителя, котрого хотіли заточити в монастирі.

ЧИТАЙТЕ: СРОЧНО. Закарпатье оказалось под водой. ФОТО. ВИДЕО

«Ми обговорили ту ситуацію, яка склалася в ПЦУ і ті заяви, які звучали протягом останніх двох тижнів, але найсвятіший патріарх Філарет засвідчив, що те, що він оприлюднив, то ж він засвідчив і на засіданні Священного синоду, тобто, що існує Київський патріархат, він не знятий з реєстрації, хоча всі ми намагалися переконати, довести, що зараз юридично і фактично вже немає Української православної церкви Київського патріархату (УПЦ-КП)», — сказав митрополит Єпіфаній на брифінгу за підсумками Священного синода в п’ятницю, 24 травня.
Поделиться в facebook
Facebook
Поделиться в twitter
Twitter
ЧИТАЙТЕ