Соцмережі відреагували на відставку Голови СБУ Василя Грицака: Низький уклін, щиро дякуємо за службу, дуже страшно і сумно… ВІДЕО

Соцмережі відреагуавали на відставку Голови Служби безпеки України Василя Грицака. У відеосюжеті «Першого» викладені коментарі дописувачів з цього приводу.

Дописувачка Людмила Борисова: «Не можу подякувати. Сердце крається. Кінець епохи гідності. Вперше за ці п’ять років я відчувала себе  українкою. Вперше в житті я поважала Президента. Вперше в житті я пишалась нашим СБУ. Дуже сумно. Спасибо, хлопці за вашу честь. Ви не продалися, і не лягли, як деякі, під бєню. Наша Вам повага. Сподіваюся на ваше якнайшвидше повернення.»

«Дякую Вам, Василь Сергійович, і всім офіцерам і солдатам СБУ. Ви зробили так, що Службу Безпеки України українці посали називати Службою Божою України. Слава Україні! Героям Слава.» — написав Ігор Чорнобаєв.

Дописувач Владимир Старовойт: «Вы (вместе с Президентом и ВСУ) настолько ответственно и качественно выполняли свою работу, что 73% не восприняли войну  всерьез и решили «приколоться». Вам — огромное спасибо за службу. Всей Украине — сил и терпения, чтобы победить.»

Ірина Ганопольська також пише слова вдячності: «Дякую вам за вашу плідну працю на захисті нашої держави! Ви вперше за багато років дали нам відчуття захищенності. Але ми вас просимо не відходити далеко, бо мало лі.. А з вами надійно.)»

Нагадаємо, сьогодні Голова Служби безпеки України Василь Грицак подав рапорт про звільнення з посади Голови у відставку.

«Виконую обіцянку і публічно інформую: сьогодні подаю на розгляд новообраному Президенту України рапорт про своє звільнення з посади Голови СБУ.
Також повідомляю, що у встановленому Військовими статутами порядку відповідні рапорти про звільнення із займаних посад складені усіма заступниками Голови СБУ та членами команди, які пліч-о-пліч зі мною встали на захист України у найважчі дні російської збройної агресії.

Робимо це щиро, цілком усвідомлюючи право нового Президента України ініціювати кадрові зміни у керівництві Служби.

Колективу Служби безпеки України є чим пишатися.

Разом із побратимами з числа бійців добровольчих батальйонів, Збройних Сил, Нацгвардії та МВС, усіма патріотами України, ми зупинили російську військову навалу на Донбасі.
Безжально ліквідували чисельні спроби російського агресора штучно роздмухати полум’я сепаратизму по всій території нашої країни.
Зруйнували плани Кремля інспірувати приховану федералізацію України, посіяти розбрат у державі на міжетнічному та міжрелігійному ґрунті.

Зупинили вакханалію російської терористичної діяльності, завдяки чому сьогодні наші співвітчизники, які мешкають на підконтрольній території України, мають змогу мирно працювати і будувати своє майбутнє.

У протистоянні з ворогом СБУ втратила 27 співробітників. Водночас, навіть біль непоправних втрат робив нас сильнішими. За рівнем професіоналізму Служба безпеки України вже відповідає кращим спецслужбам світу, і колектив Служби пишається такою високою оцінкою з боку наших західних партнерів.
Були і помилки. Не все, що думалося, вдалося. У силу різних причин, але точно не через брак волі. Ми завжди враховували критику на адресу Служби з боку справжніх патріотів України. Водночас, захищали і будемо захищати честь СБУ від гіпертрофованих інсинуацій тих, хто намагається заробити на критиці власні політичні дивіденди.

Буду відвертим перед українцями: свій рапорт написав із важким серцем. Так само як всі інші, переживаю за майбутнє Служби і держави, бачу як піднімає голову проросійський реваншизм в Україні.
До поки ж Президент України і Верховна Рада України у визначеному Конституцією України порядку не вирішить питання хто має очолювати Службу безпеки України, діючий склад СБУ продовжить захищати безпеку держави та українського народу.

Честь маю!», — заявив Василь Грицак на сторінці facebook СБУ.

Василь Грицак був призначений Головою СБУ 2 липня 2015 року. Призначення підтримали 340 депутатів Верховної Ради. До цього, з липня 2014 року був Першим заступником Голови СБУ і керівником Антитерористичного Центру при СБУ. Приймав активну участь в антитерористичних операціях.

Завдяки керівництву Василя Грицака було зірвано масштабні плани агресора по захопленню Донбаса, розколу України шляхом створення т.н. народних республік, попереждено десятки терористичних актів, затримано сотні ворожих агентів та диверсантів, знешкождено агентурну мережу ворога, яку той формував протягом десятка останніх років.

Поделиться в facebook
Facebook
Поделиться в twitter
Twitter
ЧИТАЙТЕ