СКАНДАЛ. На РосТБ пришпандорили китайців до Путіна. ВІДЕО

Особливість більшості російських фейків полягає у тому, що їхня штучність очевидна вже при першому погляді, передає УКРОП із посиланням на Патріоти України.

Поруч із Путіним домалювали китайців. Фото: скріншот з відео.Поруч із Путіним домалювали китайців. ФОТО: скріншот з відео.

На телеканалі «Росія 1» з’явився сюжет про зустріч президента РФ Володимира Путіна з лідером Китаю Сі Цзіньпіном: крім загального пропагандистського тону сюжету, його творці припустилися кумедної помилки при монтажі. Відеосюжет вийшов в передачі «Вечір з Володимиром Соловйовим».

В одному з моментів сюжету, закадровий голос говорить, що китайці нібито «боролися за місце поруч з Путіним». На доказ цього демонструють двох представників делегації КНР, які, перебуваючи поруч з президентом Росії, не можуть поділити місце. Однак при цьому на відео явно видно білі контури навколо їхніх постатей. На думку багатьох коментаторів, це явно свідчить про те, що китайців просто «прифотошопили» до Путіна.

ЧИТАЙТЕ: «На Донбассе появится военная база России»

«Путінські пропагандони запилили висмоктаний з порожнечі сюжет про китайців, які, нібито, «борються, щоб стати поруч з Путіним». Їх взяли і просто прифотошопили, причому бездарно і незграбно», — пише на своїй сторінці в Twitter блогер під ніком Vitauskas.
Поделиться в facebook
Facebook
Поделиться в twitter
Twitter
ЧИТАЙТЕ