СБУ виявила та знешкодила терористів на Миколаївщині. ФОТО

Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБ України в Миколаївській області провела планові тактико-спеціальні навчання на одному з військових об’єктів поблизу міста Вознесенськ, пише УКРОП із посиланням на ssu.gov.ua.

У тренуваннях, які пройшли в умовах максимально наближених до реальних, взяли участь регіональні підрозділи Збройних Сил України, Служби безпеки, Нацполіції, Нацгвардії, Держслужби з надзвичайних ситуацій, представники органів державної влади та місцевого самоврядування.

ФОТО з сайту СБУ

Головною метою навчань стало закріплення та удосконалення учасниками практичних навичок проведення контрдиверсійної операції.

ЧИТАЙТЕ: Тимошенко возглавит Кабмин

Задіяні в навчаннях представники суб`єктів боротьби з тероризмом відпрацювали комплекс оперативно-розшукових, контррозвідувальних, штурмових та фільтраційних заходів із пошуку та знешкодження умовних диверсантів, які за легендою навчань планували скоїти теракт на військовому об’єкті.
Завдяки спільним діям силовиків «терористи» були виявлені та знешкоджені, наслідки їх підривної діяльності нейтралізовані.

Керівники навчань ретельно проаналізували кожну фазу навчань та відзначили професійну та злагоджену роботу всіх залучених до тренувань підрозділів.

Поделиться в facebook
Facebook
Поделиться в twitter
Twitter
ЧИТАЙТЕ