СБУ розгромила осередок проросійських неонацистів, котрі коригували ракетні удари по Дніпру

У Дніпрі затримали сімох зрадників, які коригували ракетні удари по місту та передавали розвіддані генеральному штабу збройних сил Російської Федерації.

За даними слідства, з початку повномасштабного вторгнення РФ на територію України зрадники під кураторством лідера проросійської радикальної громадської організації SERB Гоші Тарасевича (актор родом із Дніпропетровська. Його справжнє ім’я – Ігор Бекетов, а Тарасевич – сценічний псевдонім. Тарасевич знімався в кіно в епізодичних ролях у російському серіалі «Інтерни», «Земський лікар. Кохання всупереч», «Мент у законі-7)

Виродки добровільно погодилися надавати інформацію про місця розташування об’єктів енергетичної та критичної інфраструктури Дніпра.

За наявними даними, затримані передавали росіянам координати, які окупанти використали для підготовки та здійснення ракетних ударів по місту. А після обстрілів агенти відвідували місця «прильотів», щоб встановити наслідки повітряних атак та повторно їх скоригувати.

Наразі перевіряється інформація про можливу причетність затриманих до ракетного удару РФ по житловому будинку у Дніпрі 14 січня 2023 року, зазначають у СБУ.

Крім того, агенти РФ збирали розвіддані про базування та переміщення підрозділів Сил оборони на території регіону, намагаючись виявити позиції української системи ППО.

Проведено кілька обшуків за місцями проживання фігурантів, вилучено документи, мобільні телефони з листуванням, що підтверджують протиправну діяльність.

Поделиться в facebook
Facebook
Поделиться в twitter
Twitter
ЧИТАЙТЕ