СБУ блокувала нелегальну міграцію до ЄС

Правоохоронці затримали трьох громадян однієї з країн Азії під час спроби незаконного перетину державного кордону біля контрольно-пропускного пункту, пише УКРОП з посиланням на ssu.gov.ua.

Співробітники Служби безпеки України блокували у Львівській області нелегальну міграцію до європейських країн.

Оперативники спецслужби встановили, що громадянин України та мешканець однієї з країн Південної Азії налагодили механізм незаконного переправлення іноземців до ЄС через територію нашої держави.

ЧИТАЙТЕ: Нове завдання розвідника Наливайченко

Правоохоронці затримали трьох громадян однієї з країн Азії під час спроби незаконного перетину державного кордону біля контрольно-пропускного пункту «Краківець» неподалік селища Глиниці Яворівського району. Також співробітники СБУ затримали у Львові згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України обох організаторів незаконної міграції під час одержання двадцяти двох з половиною тисяч гривень за переправлення нелегалів закордон.
У межах відкритого кримінального провадження за ч. 1 ст. 14, ч. 1 ст. 201 та ч. 2  ст. 332 Кримінального кодексу України організаторам протиправної діяльності повідомлено про підозру в скоєнні злочину.

Тривають слідчі дії.

Поделиться в facebook
Facebook
Поделиться в twitter
Twitter
ЧИТАЙТЕ