Розвідка США посилить роботу по викриттю дезінформації кремля

Глава американської розвідки Авріл Хейнс заявила, незважаючи на безпрецедентну публікацію розвідданих напередодні вторгнення Росії в Україну, Кремлю вдалося сформувати світове сприйняття конфлікту на початку 2022 року, що говорить про необхідність посилити роботу з розкриття дезінформації. Про це пише The National New.

Вона вказала на проблеми з проникненням «в дебати про Росію у ширшій битві глобального сприйняття».

«Ми змогли вплинути на розмову про це, і водночас наш вплив був набагато ефективнішим на Заході, ніж в інших місцях у світі. Коли справа стосувалася Росії, ми практично не мали жодного впливу на росіян. Ми також побачили, що ми не були такими впливовими в інших країнах, які вже прийняли російський наратив про війну», — сказала Хейнс.

Хейнс вважає, що західна відповідь на дезінформацію була ефективною, проте вплив цієї роботи був обмеженим.

«Очевидно, що ми намагалися протистояти дезінформації, яку розповсюджували росіяни. Ми бачили, що вони намагалися створити привід для вторгнення. Ми хотіли викрити це і допомогти людям зрозуміти, що це була помилка, знайшовши способи розсекретити певну інформацію та намагаючись захистити наші джерела і методи», — заявила вона.

Глава розвідки США також вказала, що поширення даних перед війною серед населення, яке вже скептично ставилося до Заходу, виявилося набагато складнішим завданням.

Поделиться в facebook
Facebook
Поделиться в twitter
Twitter
ЧИТАЙТЕ