Розвідка Британії повідомляє, що спроби герасимова покращити стандарти гоління обурили пригожина

валерій герасимов, нещодавно призначений командувачем військ в Україні, почав свій шлях із прагнення покращити дисципліну у військах. З того часу, як він прийняв командування, з’явилися заборони на нестатутну форму, поїздки на цивільних автомобілях, використання мобільних телефонів та нестандартні стрижки.

Про це йдеться у зведення Міністерства оборони Великої Британії, повідомляє Інформаційний спротив у своєму Telergam-каналі.

Зазначається, що ці заходи були зустрінуті скептично, особливо спроби покращити стандарти гоління. У «днр» назвали таку розстановку пріоритетів «фарсом», який «ускладнить процес знищення ворога». Пригожин розкритикував військове керівництво, заявивши, що «війна — час активних та сміливих, а не чисто виголених».

Війська РФ знаходяться в оперативному глухому куті і зазнають важких втрат; те, що герасимов приділяє пріоритетне увагу переважно незначним нормативним актам, мабуть, підтвердить побоювання багатьох скептиків в рфд. Як із шойгу, його все частіше вважають відірваним від реальності та зосередженим на показусі, а не на суті справи.

Поделиться в facebook
Facebook
Поделиться в twitter
Twitter
ЧИТАЙТЕ