Росія добровільно не поверне під контроль України анексовані частини — The Washington Post

Росія добровільно не поверне під контроль України анексовані частини Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей. Таку думку висловили колишній держсекретар США Кондоліза Райс та екс-шеф Пентагону Роберт Гейтс у колонці для The Washington Post. Публікація вийшла 7 січня під заголовком «Час не на боці України».

“Для Путіна поразка не варіант… Якщо він не зможе досягти військового успіху цього року, він має зберегти контроль над позиціями на сході та півдні України, які в майбутньому стануть плацдармами для відновлення наступу, щоб встановити контроль над рештою українського узбережжя Чорного моря, всім Донбасом, а потім рухатись на захід”, — йдеться у публікації.

На думку колишніх американських топ-чиновників, економіка та військовий потенціал України зараз залежать від допомоги Заходу, особливо від США. Нинішню обстановку Райс і Гейтс називають «військовим глухим кутом». Вони вважають, що якщо ВСУ не вдасться досягти прориву на фронті, тиск на Київ із боку Заходу зростатиме.

Поделиться в facebook
Facebook
Поделиться в twitter
Twitter
ЧИТАЙТЕ