Росія — агресор, крокуємо в НАТО. ОПИТУВАННЯ

Згідно опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» наприкінці травня — початку червня, 65% респондентів вважають Росію агресором щодо України. 27% – протилежної думки, —  повідомляє УКРОП.

При цьому більше 60% – за дипломатичні шляхи врегулювання проблеми війни на Донбасі (38% – за припинення військових дій та замороження конфлікту, 22% – за надання цим територіям самостійного або ж федеративного статусу у складі України). Лише 5% – за повне відділення окупованих земель. З іншого боку 18% підтримують продовження військових дій до повного відновлення української влади на всьому Донбасі.

ШвидкіГроші. ДОСЬЄ

Результати опитування свідчать, що прозахідний вектор руху України — вступ України до Європейського Союзу підтримує 62% опитаних,  (22% – проти), 53% – у НАТО (31% – проти). При виборі кількох векторів економічної інтеграції – 57% за вступ до ЄС, 24% – за рівновіддаленість від Росії та Заходу, 10% – за вступ до Митного Союзу. Підтримка європейської та євроатлантичної інтеграції відчутно переважає в центральних та західних регіонах, серед виборців «Європейської солідарності», партії «Голос» та «Громадянської позиції».

Поделиться в facebook
Facebook
Поделиться в twitter
Twitter
ЧИТАЙТЕ