Путіну натякнули на особисту ліквідацію

Якщо підсумовувати всі сигнали, які вище керівники США, Великобританії та НАТО публічно озвучували щодо російської ядерної зброї, то путіну було заявлено прямим текстом: «У разі використання ядерної зброї проти України, всі російські війська та Чорноморський флот Росії будуть знищені. Якщо ризикнеш замахнутися і на нас, ми тебе, дорогий володимире, ліквідуємо”.

Саме це випливало зі слів генерала Петреуса та Джона Болтона. Якщо у кремлівському бункері ще не розучилися складати два плюс два, то вони зробили необхідні висновки.

Насправді йдеться про безпрецедентний «наїзд» саме на володимира путіна особисто, чого раніше не було. На тлі поразок в Україні путіна спочатку перестали побоюватися, розуміючи, що росія — це слабка країна третього світу, влада якої вміє лише будувати «потемкінські сіла». Тепер йому публічно загрожують та демонстративно ставлять на місце.

Саме з цієї причини Лавров терміново запросив переговори з Вашингтоном, отримавши закономірну відмову. Ніхто всерйоз говорити з путін, який стрімко втрачає позиції на полі бою і всередині росії, більше вже не буде.

Джерело: https://realist.online/ukr/politika/zduvsja-diktator-ssha-pochali-zahrozhuvati-putinu-osobisto

Поделиться в facebook
Facebook
Поделиться в twitter
Twitter
ЧИТАЙТЕ