Чому путін відправив на полігон двійника?

Користувачі соцмереж звернули увагу на дивну поведінку російського диктатора Володимира Путіна під час візиту на полігоні в Рязанській області РФ. Путін жорстко схопився за солдата, а після цього довго обтрушував руки.

Учора президент росії володимир путін НЕ відвідував військовий полігон Західного військового округу в Рязанській області, і НЕ перевіряв хід підготовки мобілізованих військовослужбовців, як повідомляють численні інформаційні ресурси, посилаючись на офіційну інформацію Кремля. Про це повідомляє телеграм-канал «Генерал СВР»

Людина схожа на президента росії володимир путін, яка брала участь у зйомках на полігоні-ДВІЙНИК президента. Причому сам путін залишився незадоволений тим, як поводиться «двійка» (так називають дублерів путіна присвячені у ФСТ та оточенні президента).

Президент вважає, що двійник поводився зайве метушливо, видаючи непритаманні оригіналу форми поведінки, але путіна вмовили пропустити матеріал для публікації, пояснивши, що, навпаки, вийшло навіть «душевніше» і «людяніше», ніж розраховували. Двійника охороняли так само, як і оригінал. На дублері був бронежилет прихованого носіння, всіх заходів безпеки було дотримано, включаючи: мінімум контактів із сторонніми, відсутність бойової зброї у всіх непосвячених та утилізацію біологічних відходів, як у путіна. Інцидентів із дублером намагаються максимально уникати, навіть можливість для двійника зробити кілька пострілів із снайперської гвинтівки було предметом непростих обговорень та практично окремою мініспецоперацією. Можливо сказати, що під час появи «двійки» на публіці роботи у служби безпеки президента тільки додається. Як можна помітити по фото та відеоматеріалах з «полігону», основний двійник (всього їх два), практично ідентичний до оригіналу, але має кілька незаперечних переваг. Так, дублер не має онкологічного захворювання, хвороби Паркінсона і не страждає на шизоафективний розлад і, мабуть, після смерті путіна його можна використовувати якийсь час.

Поделиться в facebook
Facebook
Поделиться в twitter
Twitter
ЧИТАЙТЕ