Путін намагається перекласти відповідальність за військові поразки РФ на своїх генералів — британська розвідка

16 грудня президент Росії Володимир Путін відвідав об’єднаний штаб «спеціальної військової операції». Мета цього візиту — продемонструвати колективну відповідальність за проведення «спеціальної військової операції».
Про це повідомляється на Twitter Міністерства оборони Великої Британії.

Путін зустрівся з низкою високопоставлених офіцерів, у тому числі з начальником генерального штабу Валерієм Герасимовим та міністром оборони Сергієм Шойгу. Він зробив пропозиції щодо наступних кроків «спеціальної військової операції». Командувач російської групи військ в Україні генерал Сергій Суровікін був одним із тих, хто виступив з доповіддю.

На думку британських розвідників, ця зрежисована зустріч мала на меті продемонструвати колективну відповідальність за проведення «спеціальної військової операції».

Ця демонстрація, ймовірно, була спрямована на те, щоб зняти з Путіна відповідальність за військові невдачі, високий рівень смертності й зростання громадського невдоволення мобілізацією. Телевізійні кадри, ймовірно, були призначені також для того, щоб розвіяти чутки в соціальних мережах про звільнення генерала Герасимова», — наголошується у повідомленні Міноборони Британії.

Поделиться в facebook
Facebook
Поделиться в twitter
Twitter
ЧИТАЙТЕ