Один з лідерів має намір набити пику путіну прямо на саміті G-20

Питання відвідування президентом Росії володимиром путіним саміту G-20 на Балі перебуває у стадії обговорення та досягнення домовленостей. Як повідомляє телеграм-канал «Генерал СВР», путін донедавна вважав за необхідне бути особисто присутнім на саміті.

Поїздка на захід такого рівня повинна була продемонструвати елітам всередині Росії і зовнішньополітичним колам, що мають сумніви щодо активності путіна, який не дивлячись на проблеми, впевнений у перемозі, прийнятний як партнер з переговорів для частини світових лідерів (не повний ізгой), і здатний впливати і на підтримку у вирішенні проблем голоду та гуманітарних місій для найбідніших країн. Та й просто бути прийнятим у суспільстві 20 лідерів світових держав уже піднімає розтоптаний авторитет путіна. І це не кажучи про можливість особисто поспілкуватися з Байденом, Сі, Шольцем або, на крайній край, з Макроном. путін дійсно вміє розташовувати до себе людей і досі розраховує на це. Він категорично не хотів б зустрічатися із Зеленським, але ця зустріч навряд чи в рамках саміту могла відбутися.

Основна проблема для путіна участі у подібних заходах – це безпека. Забезпечити належний рівень, хоча б близький до тих заходів, які організовані в Росії, на Балі неможливо. Ризик стати об’єктом замаху зростає у рази. Але навіть не це зупиняє президента Росії зараз і не дає можливості ухвалити рішення про участь у саміті, є інша, дійсніша причина.

Кілька тижнів тому путіну надійшла доповідь по лінії СЗР, в якій містилася інформація про бажання одного з лідерів країн, учасника саміту, вдарити володимира путіна відкритою долонею по обличчю під час особистої зустрічі, демонструючи таким чином своє ставлення до нього, як до військового злочинця та негідника. Більше того, ця людина сказала досить відкрито у своєму оточенні, що готова шукати особистої зустрічі з путіним на саміті навіть в обхід протоколу. Інформація була подана путіну як однозначно відповідна дійсності, намірам та планам, підтверджена кількома джерелами. Ризикнути бути приниженим, отримавши прилюдну ляпас путін не готовий. Зараз, зокрема через організаторів саміту, путін намагається отримати гарантії не перетинатися зі своїм можливим кривдником, але поки що однозначних гарантій немає, а в такому разі ризик, на думку російського президента, не виправданий.

Поделиться в facebook
Facebook
Поделиться в twitter
Twitter
ЧИТАЙТЕ