Наступление Путина состоится через две-три недели, нужно выстоять

Давно не писала військово-політичної аналітики. Зараз, поки ходжу по базі з милицею і не можу їздити на бойові, саме час. Про це повідомляє в фейсбук Олена Билозірська.

Отже, факти.
1. Порошенко оголосив широкомасштабну мобілізацію, ВР затвердила, і вона справді відбувається. З одного маленького села, де живуть мої родичі, повістки отримали 36 людей.

2. Путінські вояки, яких ми тут коротко називаємо «сепари», в останні дні дуже сильно активізувалися. У них щільність артилерії під 150 стволів на кілометр, обстріли з арти звучали як автоматні черги — уперше за всю війну.

3. Порошенко пообіцяв весною демобілізувати «першу хвилю» українських вояків.

Робимо висновки.

1. Україна явно не в змозі довго годувати велетенську армію, яку має намір зібрати. І ті солдати, що вже є мобілізовані, ходили б голодні й босі, якби не волонтери.
Отже, весною (або ще раніше) українську армію планується кинути у широкомасштабний наступ.

2. Путін не зможе протиставити цьому широкомасштабному наступу сьогоднішнє різношерстне збіговисько з українських зрадників, російських асоціальних покидьків, проплачених кавказців тощо, розбавлених російськими кадровими професіоналами. Спробувати перемогти українську армію і добровольців можна — але тільки шляхом відкритого військового вторгнення значної частини армії РФ, шляхом повної відмови від псевдонімів типу «ополченцы Новороссии».

3. Отже, Путяра теж готує наступ. Причому чекати до весни він не може — по-перше, весною економіка Росії ще погіршиться, по-друге, воювати йому тоді доведеться зі значно чисельнішим супротивником, ніж зараз.

4. Імовірно, цей наступ відбудеться тижнів за два-три (час, необхідний для підготовки).

5. Цей наступ відбуватиметься, як і зараз, під псевдонімом «ополченцы Новороссии», але ховатимуться вони значно менше — тобто, просто не визнаватимуть очевидне. Весною не визнавати це буде вже неможливо.

6. Мета цього наступу — не захопити наші землі аж по Збруч (цього Путярі світова спільнота не дасть зробити, бо наступними будуть Польща і країни Балтії), а змусити Україну піти на серйозні поступки (відведення військ, федералізація — далі за списком).

7. Треба вистояти. Час працює на нас — хоча б тому, що наше населення все менше підтримує «сепарів», а світова спільнота все більше починає боятися за свої шкури.

 РЕКЛАМАЗагрузка…


«загрузка…

ОСТАННІ НОВИНИ


Путин закрывает границу

Для решения проблемы «утечки мозгов» из России есть два способа, и один из низ — это «закрыться, как было в советское время», заявил ТАСС президент…


Тимошенко виступила проти легалізації проституції і легких наркотиків

Лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко виступила проти легалізації проституції і легких наркотиків в Україні. Про це політик заявила в ефірі телеканалу “Наш”, повідомляє “Українська правда”….


Маленькую девочку нашли на улице: Полиция показала жуткие ФОТО квартиры многодетной семьи в Киеве

В Киеве нашли 6-летнюю девочку, которая была одна без взрослых. Об этом сообщает пресс-служба полиции Киева. Информация о ребенке поступила на линию правоохранителей. Им рассказали,…


Коронавирус окружил Украину

Зараженный коронавирусом COVID-19 человек был впервые обнаружен на территории Беларуси. Таким образом, вокруг Украины уже в четырех странах был обнаружен китайский вирус. Пока в МОЗ…

Топ-силовик Росії прийшов на публічний захід з фінгалом. ФОТО

У мережі висміяли фото заступника міністра внутрішніх справ Росії, генерала-полковника поліції Михайла Ванічкіна, який прийшов на офіційний захід «перебравши глоду», передають Патріоти України. На «обличчі…Разделяй и властвуй: В Кремле придумали как заставить россиян проголосовать за вечного царя

В администрации президента России разработали план по обеспечению явки на голосовании по изменению Конституции, утверждает «МБХ медиа» со ссылкой на документ, который передан в редакцию…


Be the first to comment on "Наступление Путина состоится через две-три недели, нужно выстоять"

Leave a comment