Нардеп потрапив в скандал через «тьолочку», «яку б він взяв», а щоб свою дружину зайняти — купить їй молокозавод

Депутат від Опоблоку обговорює «тьолочок» в Раді і планує купити молокозавод.

Депутат від Опоблоку обговорює «тьолочок» в Раді і планує купити молокозавод

          Я у залі.

—          Знову у залі? Тьолочек знімаєш? А як же «прання»?

—          Нема сьогодні тієї, яку би я зняв.

—          …

—          Тут банк продає молокозавод у Трускавці. Буду зараз робити переклад для французів. Може нам його купити і нехай мама займається?

64906306_2990124497671816_78801160844083200_n

Костянтин Павлов, 1973 р.н. родом із Кривого рогу. народний депутат України 7-го та 8-го скликань. Член депутатської фракції «Опозиційний блок».

ЧИТАЙТЕ: В России обвинили Зеленского: Москва в ярости после произошедшего на Донбассе

У 1992 році закінчив технікум, де отримав кваліфікацію електрослюсара. Потім закінчив навчання в Міжрегіональній академії управління персоналом, де отримав спеціальність економіста. Потім закінчив Відкритий Міжнародний університет Великої Британії ЛІНК за спеціальністю — менеджер організацій.
18 січня 2018 року був одним з 36 депутатів, що голосували проти Закону про визнання українського сувернітету над окупованими територіями Донецької та Луганської областей. Був одним з 59 депутатів, що підписали подання, на підставі якого Конституційний суд України скасував статтю Кримінального колексу України про незаконне збагачення, що зобов’язувала держслужбовців давати пояснення про джерела їх доходів і доходів членів їх сімей. Кримінальну відповідальність за незаконне збагачення в Україні запровадили у 2015 році. Це було однією з вимог ЄС на виконання Плану дій з візової лібералізації, а також одним із зобов’язань України перед МВФ, закріпленим меморандумом

Поделиться в facebook
Facebook
Поделиться в twitter
Twitter
ЧИТАЙТЕ