На скільки масовавих рекетних ударів спроможна росія

Розвідка Міноборони України повідомила, скільки ракетних ударів ще здатна завдати Росія

У Росії залишилося ракет на два-три масованих удари по Україні. Після чого вони в принципі закінчаться.

Про це заявив начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов в інтерв’ю Liga.net. Він відзначив, що РФ уже зменшила інтенсивність таких терористичних обстрілів. «Тієї кількості ракет, яка залишилась — якщо взяти суто математично їхні розрахунки — вистачить із їхньою інтенсивністю в залпі в середньому 70-75 ракет на два-три рази. І в принципі вони закінчаться взагалі», — сказав Буданов.

Говорячи про скорочення частоти масованих обстрілів керівник ГУР звернув увагу, що спершу Росія била по українській критичній інфраструктурі раз на тиждень, потім — раз на 10 днів, раз на два тижні, а зараз пауза триває ще довше. «Цей проміжок часу обумовлений виключно однією проблемою: швидкоплинне скорочення ракетного арсеналу РФ. Їхня промисловість не здатна покрити ту кількість, яку вони витрачають. Попри всі їхні намагання — це нереально», — наголосив Буданов.

Він розповів, що росіяни бережуть ракети «Кинжал» через їхню обмежену кількість. Також впливає брак комплектуючих для їхнього виготовлення через санкції. Якщо деякі компоненти вони й завозять завдяки паралельному імпорту, то частину, попри все, так і не можуть дістати. «Їх усього на початок війни було, наскільки я пам’ятаю, 47 штук. За цей час вони змогли зробити декілька, поки були запчастини. Це несерйозно. Можна лякати світ тим, що в тебе є «Кинджал». Але коли починаєш їх реально використовувати – що далі? Можеш зробити 47 ударів. Для розуміння, «Іскандерів» використано понад 900. Що таке 47?», — пояснив Буданов.

Поделиться в facebook
Facebook
Поделиться в twitter
Twitter
ЧИТАЙТЕ