Керівник ЦРУ США Білл Бьорнс минулого тижня приїздив до Києва. З якою метою?

Керівник ЦРУ США Білл Бьорнс минулого тижня приїздив до Києва. Метою візиту стала інформація про можливу тактику Росії під час повторного наступу навесні.

Про це повідомив The Washington Post.

“Директор Бьорнс їздив до Києва, де він зустрівся з українськими колегами з розвідки та президентом Зеленським і підсилив нашу підтримку України, яка захищається від російської агресії”, – анонімно повідомив виданню американський посадовець.

Зазначається, що це вже третій візит Бьорнса до Києва від початку повномасштабної війни. Принаймні з тих, про які стало відомо.

“Керівник американської розвідки їздив до Києва у жовтні й листопаді. Один з його візитів випав на день чергового російського масованого ракетного обстрілу по Україні”, – зазначає видання.

Раніше голова Військового комітету НАТО адмірал Роб Бауер заявив, що Російська Федерація розпочне новий наступ на Україну навесні. Бауер зауважив, що країни-члени Альянсу спільно з Україною вивчають, яка найбільш необхідна допомога потрібна українцям і яку підтримку союзники можуть надати.

Поделиться в facebook
Facebook
Поделиться в twitter
Twitter
ЧИТАЙТЕ