Ексглава Держприкордонслужби отримав підозру у зловживанні владою та службовим положенням

НАБУ та САП повідомило про підозру у зловживанні владою та службовим положенням ексглаві Держприкордонслужби України Петру Цигикалу у справі про махінації з нерухомістю. За даними Інтерфакс-Україна, йдеться про Петра Цигикала.

У пресслужбі НАБУ розповіли, що підозрюваними у справі також проходять начальник першого окремого відділу капітального будівництва ДПСУ та директор приватної компанії-забудовника.

Внаслідок їх дій завдано збитків державі на більш ніж 10,68 млн грн. Дії всіх осіб кваліфікували за ч.2 ст. 364 Кримінального кодексу України.

За даними слідства, приватна компанія мала побудувати та передати у першому півріччі 2019 року 66 квартир у центрі Львова для подальшого заселення українських прикордонників та їхніх сімей.

Натомість відомство отримало 53 квартири у передмісті Львова, загальна вартість яких, за результатами експертизи, на 10,68 млн грн дешевша за нерухомість у самому обласному центрі.

Незважаючи на укладені договори із Держприкордонслужбою, компанія-забудовник продала стороннім покупцям квартири у Львові, які фактично були призначені для прикордонників.

Голові ДПСУ запропонували схему «заміни», він ухвалив пропозицію.

У НАБУ наголосили, що слідство має докази змови посадових осіб з директором компанії-забудовника.

Поделиться в facebook
Facebook
Поделиться в twitter
Twitter
ЧИТАЙТЕ