Дмитро Ярош: Коломойський для мене не є страшилкою

У своєму інтерв’ю Обозревателю Дмитро Ярош заявив, що не має нічого проти Ігоря Коломойського.

«Ми дуже плідно працювали у 2014 році, коли він був губернатором Дніпропетровської області. Тому Коломойський для мене не є страшилкою. Я розумію, що та демонізація, яка відбулася, побудована більше на пропаганді, ніж на реальності. І на потоках, за які йде війна нафта, газ, мільярди… І я точно знаю, що Коломойський не був тоді загрозою для держави у будь-якому разі», —  наголосив Ярош.

Разом з тим щодо заяви Коломойського про те, що на Донбасі йде громадянська війна, Ярош заявив: «Абсолютну дурню сказав. Більше того, я говорив про це з Арсеном Аваковим та іншими урядовцями вони такої самої думки. Такого говорити не можна. Це «червона риска», перейшовши яку, опиняєшся у таборі ворога.

Тим більше що Коломойський реально протистояв російській агресії у 2014 році. І він чудово знає, що нема там ніякого громадянського конфлікту. Це окупація нашої території військами РФ та найманцями, які є у Росії на службі. Це однозначно.»

На думку Яроша робити Коломойського такі заяви підштовхує мабуть якийсь бізнесовий інтерес.

«В цьому і полягає основна небезпека олігархату, як на мене. Вони, олігархи, талановиті люди, бо без таланту неможливо побудувати такі бізнеси і заробити мільярди. Але небезпека олігархів у тому, що вони компрадорці. Їм «по барабану» Батьківщина. Їм потрібні гроші. Прибуток їм закриває очі на все. І тоді можна домовлятися з Росією на будь-яких умовах», — вказав Дмитро Ярош.

Поделиться в facebook
Facebook
Поделиться в twitter
Twitter
ЧИТАЙТЕ