ЦРУ шукає на роботу російських агентів, незадоволених війною в Україні

Начальник служби розвідки ЦРУ використав свій перший особистий публічний виступ з моменту вступу на посаду, щоб зробити пропозицію потенційним агентам серед росіян.

Як повідомляє ІА GuildHall Девід Марлоу, заступник директора з операцій ЦРУ, заявив академічній аудиторії, що вторгнення в Україну стало величезним провалом для президента Росії Володимира Путіна та відкриває можливості для західних спецслужб серед незадоволених росіян.

«Ми шукаємо по всьому світу росіян, яким це так само гидко, як і нам. Ми відкриті для бізнесу», — заявив Марлоу.

Публічний виступ Марлоу відбувся минулого тижня перед обраною аудиторією професорсько-викладацького складу та співробітників університету. Центр Хейдена в понеділок опублікував відеозапис заходу, на якому Марлоу був разом із заступником директора ЦРУ з аналізу Ліндою Вайсголд, чий підрозділ відповідає за підготовку розвідувальних звітів та інформування президента Байдена та інших високопосадовців.

Марлоу, призначений на свою посаду в червні 2021 року директором ЦРУ Вільямом Бернсом, розмовляє арабською і кілька разів був начальником відділень агентства за кордоном, у тому числі на Близькому Сході, а також у Близькосхідному місіонерському центрі в агентстві.

Поделиться в facebook
Facebook
Поделиться в twitter
Twitter
ЧИТАЙТЕ