Британська розвідка з’ясувала, для чого Кремль хоче відправити танки «Армата» на фронт

Кремль, ймовірно, розглядає можливість відправки невеликої кількості своїх нових основних бойових танків Т-14 «Армата» в Україну. Але використовуватися вони можуть переважно у пропагандистських цілях.

Про це повідомляє Міністерство оборони Великобританії у Twitter.

Як наголошується у зведенні, наприкінці грудня 2022 року на знімках було видно Т-14 на полігоні на півдні Росії: це місце було пов’язане з діями перед використанням в Україні. Це сталося після того, як проурядові російські ЗМІ заявили, що Т-14 готуються до розгортання. Проте незрозуміло, чи Росія перевезла цей тип танків в Україну.

За даними британської розвідки, будь-яке розгортання Т-14, можливо, буде ризикованим рішенням для Росії. Протягом одинадцяти років розробки програма супроводжувалася затримками, скороченням запланованого розміру парку та повідомленнями про виробничі проблеми. Додатковим викликом для Росії є коригування свого логістичного ланцюжка для обслуговування Т-14, оскільки він більший і важчий за інші російські танки.

«Якщо Росія розгорне Т-14, швидше за все, це буде зроблено насамперед у пропагандистських цілях», — зазначають у Міноборони Британії.

Танків виготовлено лише кілька десятків, а «командири навряд чи довірятимуть машині у бою», йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, танк «Армата» найбільше відомий тим, що він затих посеред площі під час репетиції військового параду в травні 2015 року.

Поделиться в facebook
Facebook
Поделиться в twitter
Twitter
ЧИТАЙТЕ