Британська розвідка: РФ у 2023 році на війну витратить третину бюджету

5 грудня 2022 року російський президент володимир путін підписав закон про федеральний бюджет Росії. У проєкті бюджету зазначено, що у 2023 році на оборону, безпеку та правоохоронну діяльність буде виділено понад дев’ять трильйонів рублів (143 мільярди доларів США). Про це повідомляє британська розвідка у Twitter.

Як зазначається, це значне збільшення порівняно з попередніми роками і становитиме понад 30 відсотків всього бюджету Росії.

Затверджений путіним бюджет, ймовірно, надто оптимістичний у своїх очікуваннях щодо доходів та видатків у 2023 році, вважають аналітики британської розвідки. Тому інші частини російського бюджету, швидше за все, зазнають дедалі більшого тиску для підтримки витрат на війну.

Крім того, у Міноборони Великобританії відзначили невиправдану оптимістичність путіна з приводу очікуваних доходів та витрат у 2023 році. Лідерові Кремля може просто не вистачити грошей.

«Тому інші частини російського бюджету, ймовірно, зазнають дедалі більшого тиску для покриття витрат на війну», — підсумували в британській розвідці.

Поделиться в facebook
Facebook
Поделиться в twitter
Twitter
ЧИТАЙТЕ