Білорусь та РФ немає достатньої кількості військ, щоби здійснити нове вторгнення — британська розвідка

У розпорядженні Білорусі та РФ немає достатньої кількості військ, щоби здійснити нове вторгнення на північ України. Про це йдеться у звіті військової розвідки Міноборони Великої Британії від 15 грудня.

Відомство нагадує, що 13 грудня в Білорусі після розпорядження Олександра Лукашенка розпочалася раптова перевірка боєздатності регулярних військ республіки.

Військові навчання проводяться на північному заході країни, далеко від кордону з Україною. У розвідці Великобританії нагадали, що РФ нещодавно передислокувала до Білорусі додаткові підрозділи, укомплектовані мобілізованими громадянами.

У відомстві вважають, що країни-агресори все одно не мають у розпорядженні ударного угруповання, яке змогло б здійснити нове вторгнення на півночі України.

«Білорусь відіграла ключову роль у наступі РФ на Київ з 24 лютого 2022 року. Однак, наразі білоруські війська та російські підрозділи навряд чи сформують сили, здатні провести новий успішний наступ на північ України», — додали британські розвідники у своєму звіті.

Поделиться в facebook
Facebook
Поделиться в twitter
Twitter
ЧИТАЙТЕ