«Аваков, пакуй рюкзак!»: Сутичка між правоохоронцями та активістами в Києві. ФОТО. ВІДЕО

Учасники акції намагались обнести обмежувальною стрічкою будівлю МВС.

Активісти вимагають відставки Авакова. Фото: Центр протидії корупції.Активісти вимагають відставки Авакова. Фото: Центр протидії корупції.

Під будівлею Міністерства внутрішніх справ відбулася сутичка між правоохоронцями та активістами, що вимагають відставки глави МВС Арсена Авакова, передає УКРОП із посиланням на Патріоти України.

Активісти намагались обнести стрічкою будівлю МВС, як раніше – будівлю Генеральної прокуратури, але правоохоронці їм не дозволили. Згодом учасники акції вирішили піти назустріч правоохоронцям та обнести стрічкою флагштоки біля МВС, але правоохоронці обступили і їх. Адвокат Масі Найєм, який також прибув на місце акції, намагався причепити обмежувальну стрічку крізь ряд правоохоронців, але його відштовхнули. Активісти заступились за нього, почалася сутичка.

ЧИТАЙТЕ: Пионтковский: Такого субъекта, как Зеленский не существует. Существуют разные люди в его окружении

Правоохоронці застосовували сльозогінний газ та відтіснили людей від будівлі. Під час сутички правоохоронці, які оточили будівлю, схопили голову правління громадської організації «Центр протидії корупції» Віталія Шабуніна, його намагалися затягнути всередину будівлі міністерства, але активісти витягли його з кола правоохоронців. Згодом акція «Обережно, токсичні!» все ж таки відбулася, її учасники вимагали відставки Авакова через неналежне розслідування нападів на активістів.

Поделиться в facebook
Facebook
Поделиться в twitter
Twitter
ЧИТАЙТЕ