Як турки обвели Путіна навколо пальця

Завдяки примиренню з РФ турецькі літаки могли спокійно літати над Сирією, не боячись помсти за збитий бомбардувальник. Це дало їм можливість завдати удару, пише УКРОП  із посиланням на nv.ua.

Нещодавні дії Туреччини в Сирії – це серйозно. Військова операція такого масштабу не може бути несерйозною. Думаю, створення зони безпеки вздовж турецько-сирійського кордону було давньою мрією президента Ердогана. Така зона буде виконувати декілька функцій: по-перше, це безполітна зона, тобто в цьому разі росіяни не зможуть бомбити укріплення і точку збору Вільної сирійської армії. Це надійний плацдарм, який може бути використаний для наступу на Алеппо. По-друге, Ердоган скористався ситуацією, зокрема і заявою росіян, що на цьому кордоні необхідно дати лад. Це стало приводом.

ЧИТАЙТЕ: Съездил за деньгами к Путину: сети рассмешило курьезное фото главаря ЛНР

Ключовою ж метою, крім ІД, зрозуміло, є курди. Очевидно, що під час візиту Джо Байдена до Анкари і триденних переговорів, після яких і почалася ця операція, обговорювалася зокрема і позиція США щодо курдів. У Туреччині було чимало претензій до лояльної американської позиції. Можливо, зараз ми побачимо зміну цієї політики: курди в обмін на пряму інтервенцію з боку Туреччини та її пряма участь в сирійській війні.

Це має влаштовувати американців, які теж говорили про безпілотну зону та аналогічний сценарій, але тоді їм не вдалося його реалізувати (як і туркам на той момент). Сьогодні ж зірки розташувалися так, що операція йде досить успішно.

Тактично Ердоган, без сумніву, виграє. Надалі все залежатиме від того, наскільки довго триватиме операція, наскільки глибокою буде зона безпеки. У лавах Вільної сирійської армії, з якою співпрацює Туреччина, більшість – туркомани, і вони навряд чи зупиняться на вже зайнятих територіях. Вони можуть вирішити атакувати сили Асада зі Сходу.

Створення зони безпеки вздовж турецько-сирійського кордону було давньою мрією ЕрдоганаПряме втручання Туреччини у війну в Сирії, зрозуміло, неймовірно плутає російські карти. Стратегія росіян за останній рік активної участі у війні полягала в тому, щоб змусити всі сторони сісти за стіл переговорів і домовлятися на умовах, найвигідніших для Асада. Для цього як мінімум потрібно було взяти Алеппо, відтіснити повстанців з турецького кордону і, фактично, поставити їх в умови «погоджуйся або помри». І вся ця стратегія розвалилася після одного турецького удару.

Росіяни поки досить стримано реагують на те, що трапилося. Думаю, дії Туреччини застали їх зненацька, і вони поки не можуть оговтатися. Тут я пошлюся на російського військового експерта Павла Фельгенгауера, який вчора в ефірі на Крим.Реалії сказав, що росіяни опинилися в ситуації невизначеності, що складається враження, що Путіна обкрутили навколо пальця.

Завдяки примиренню з Росією турецькі літаки могли спокійно літати над Сирією, не боячись помсти за збитий російський бомбардувальник. Це дало можливість завдати удару і оперативно створити безпілотну зону. Тож Путіна обкрутили навколо пальця.

Це ще раз показує, що політика Туреччини є продовженням політики Османської імперії, а також візантійської. Ніхто, крім турків, не вміє проводити таку політику. Турки – єдині спадкоємці Візантійської імперії та її політики.
 РЕКЛАМАЗагрузка…


«загрузка…

ОСТАННІ НОВИНИ
Что больше всего беспокоит украинцев. ОПРОС

Согласно данным общенационального опроса, проведенного исследовательской компанией Gradus Research по заказу Центра экономической стратегии, 94% опрошенных украинцев не согласны, что цены в Украине растут слишком…Дубинский в прямом эфире обвинил Яценюка в наводнении на Прикарпатье 

«Политические вассалы Коломойского продолжают радовать своими феерическими заявлениями. Блин, ну просто до анекдотов уже доходит. Что происходит и сейчас в Прикарпатье и Закарпатье с ликвидацией…


Путин сел в лужу в прямом эфире

Путин выдал свое нутро нелепой шуткой в прямом эфире. Российский президент Владимир Путин нелепо оконфузился перед камерами, пишет Politeka.net. Позорный инцидент произошел во время видео-конференции,…


Смолий раскрыл все карты

НБУ пытались «навязать» решения, которые в дальнейшем бы негативно сказались на экономике Украины. Нежелание участвовать в действиях, имеющих политическую подоплеку и являющихся угрозами для экономики…


Состояние Елены Зеленской резко изменилось

Состояние здоровья первой леди Украины Елены Зеленской резко изменилось, медики решились на отважные действия. Об этом сообщает Politeka со ссылкой на пресс-службу Офиса президента. «Первая…