Як телеканал ІСТV впарював, що всі україномовні громадяни нашої держави є низькосортним бидлом. ВІДЕО

Головний рупор Кремля аплодує стоячки таким «талановитим» авторам, сценаристам та режисерам, які працюють на українському телеканалі.

Канал ICTV зовсім обнаглів! Він дискримінує українців у нашій державі за мовною ознакою!!!! Я просто не зміг це до кінця додивитися та дослухати – не витримав напруги над собою, як україномовним громадянином держави Україна, де Конституцією передбачено, що мовою держави є українська! Так пише на своїй сторінці в Фейсбуці Тарас Пісаржевський, передає УКРОП із посиланням на  Патріоти України.

Вдумайтеся! Мені по загальнонаціональному каналу держави Україна!!!, без стиду і сорому, маніпулятивними методами канал ІСТV намагається, перепрошую, впарити, що я, як і всі інші україномовні громадяни нашої держави, є низькосортним бидлом, яке ні на що не здатне!!! Намагаються впарити, що ефект від квот в інформаційному просторі його цілковито знищить!

ЧИТАЙТЕ: Специально для тех, кто сомневается в пользе сотрудников полиции и военной службы правопорядка на блок-постах

Добре, що я маю розуміння, як працюють ці механізми, а решта – ті, хто про такі речі навіть поняття не мають, що вони взагалі існують?!

Як можна спрогнозувати цей цинічний вплив на них таких маніпуляцій?!

Це повний «#зає*ок, бл**ь!» Перепрошую за цитату!!! Там є явні ознаки дискримінації за національною ознакою!!

Весь сюжет побудований на сюжетних маніпуляційних лініях про те, що україномовні українці – це дибілкуваті люди, що в нас не існує чудових українських пісень, а все те, що нове це – низькопробний непотріб, що українською неможливо творити, що альтернативи язику в Україні просто не існує і навіть бути не може

Таке враження, що це готував Кисєльов на Н!Т!В! крапка РУ.

Матеріал, який абсолютно не відрізняється від інших пропагандонних на мордорському каналі.

Головний рупор Кремля аплодує стоячки таким «талановитим» авторам, сценаристам та режисерам

І типажі акторів (зонішній дибілкуватий вигляд україномовних, та інтелігентний, відповідно, носіїв мови нацменшини) 100 % було вибрано не просто так!

Я просто шокований!!! Як це могли взагалі допустити до трансляції в Україні?!

Дорогий український Народе!

З тебе вже цинічно, відверто, нагло та прямо в очі сміються!!!

Що ти будеш з цим робити?! Знову проковтнеш цей плювок в обличчя чи нарешті зможеш дати гідну відсіч зазіханням ворогів на твоє право говорити на рідній землі рідною нашій нації мовою, чути її з телевізора та радіо?!

Що робитимемо з цим ватним кАНАЛОМ, товариство???

Самі можете пересвідчитися, що кожне слово з цього посту – це абсолютна правда!!!

 РЕКЛАМАЗагрузка…


«загрузка…

ОСТАННІ НОВИНИГордон рассказал, что ожидает президента Зеленского и его команду

На фоне множества провалов Зеленского и его команды, многие из которых были, без преувеличения, катастрофическими, в обществе возникло ощущение предательства и тотальное недовольство руководством страны. На…


Климкин сказал, кто де-факто является президентом Украины

Экс-министр иностранных дел Украины Павел Климкин считает, что фактически президентом Украины в плане самого большого принятия решений, несомненно, является нынешний глава государства Владимир Зеленский. Даже…
«Темный час человечества» настал

Кристалина Георгиева, директор-распорядитель Международного валютного фонда, заявила, что пандемия коронавируса затормозила мировую экономику. Она предупредила, что пандемия отбросила мир в рецессию «намного более худшую», чем…