Французький міністр пішов у відставку під час емоційного прямого ефіру. ВІДЕО

Міністр навколишнього середовища Франції Ніколя Юло оголосив про свою відставку під час емоційного виступу в прямому ефірі радіостанції France Inter.

Його рішення стало несподіванкою навіть для президента країни Еммануеля Макрона, передає УКРОП з посиланням на ВВС.

Ніколя Юло, колишній телеведучий і екологічний активіст, зізнався, що рішенню залишити пост міністра передувала низка розчарувань, пов’язана з його безуспішними спробами домогтися просування у вирішенні низки екологічних проблем.

ЧИТАЙТЕ: Противостояние накаляется: Над Черным морем заметили специальные самолеты Путина

В тому числі, за його словами, він був розчарований тим, що заходи з боротьби зі зміною клімату в уряду Франції весь час опинялися в кінці списку пріоритетів. За словами Юло, в уряді він відчував себе на самоті і не бачив ніякої реальної підтримки.

Ніколя Юло наголосив, що рішення про відставку було прийнято раптово, і навіть його дружина про нього не знала.

«Я збираюся прийняти… Найскладніше рішення в моєму житті. Я вирішив покинути уряд», — сказав міністр в прямому ефірі.

Він уточнив, що не говорив про своє рішення ні президентові країни Еммануелю Макрона, ні прем’єру Едуару Філіпу з побоювань, що вони можуть спробувати переконати його і вмовити відмовитися від відставки.

Ніколя Юло — один з найпопулярніших міністрів в уряді Франції, його відставка — серйозний удар по уряду і позиціях Макрона, чий рейтинг зараз знаходиться на досить низькому рівні.

Прес-секретар уряду Бенжамен Гриво заявив, що шкодує про відставку Юло.

«Я не розумію, чому він йде у відставку, коли ми завдяки йому домоглися значних успіхів за рік роботи», — сказав Гриво.

Про своє рішення піти у відставку Юло повідомив на наступний день після того, як уряд оголосив про ослаблення обмежень на полювання. За словами Юло, це рішення уряду допомогло йому усвідомити всю силу влади лобістів.

Юло працював на радіостанції France Inter, в ефірі якої оголосив про відставку, в 1970-х роках. Відомий телеведучий програм про подорожі та пригоди Ніколя Юло протягом декількох десятиліть активно брав участь в екологічних кампаніях.

Обійняти посаду міністра навколишнього середовища його запрошували попередники Макрона на президентській посаді — Жак Ширак, Ніколя Саркозі, Франсуа Олланд, проте Юло на ці пропозиції відповідав відмовою. Макронe першому вдалося переконати активіста і телеведучого попрацювати в уряді.

 РЕКЛАМАЗагрузка…


«загрузка…

ОСТАННІ НОВИНИ

Пентагон обвинил Кремль в переброске истребителей в Ливию

Африканское командование вооруженных сил США (Africom) обвинило Россию в отправке военных самолетов в Ливию. Соответствующий пресс-релиз опубликован в «Твиттере» командования. В нем утверждается, что военную…

После интервью с Гиркиным пропагандист Соловьев обозвал Гордона «нацистской мразью»

24 мая российский пропагандист Владимир Соловьев часть своей авторской программы на телеканале «Россия 1» посвятил обсуждению интервью журналиста Дмитрия Гордона с террористом Игорем Гиркиным (Стрелковым). Соловьев показал отрывок выступления Гордона, который говорил…


«Вы сами себя облили грязью!»: Порошенко открыл выставку семейной коллекции картин и подколол ГБР

26 мая пятый президент Украины, лидер партии «Европейская Солидарность» открыл в Музее Гончара выставку картин художников с украинскими корнями из семейной коллекции семьи Порошенко. Петр…


Біглий Азаров накинувся на українців за вишиванки та поплатився

Скандального українського прем’єр-міністра, котрий втік у Росію, Миколу Азарова роздратувала українська вишивка. Про це пише на своєму Telegram-каналі український блогер. Так, Азаров, побачивши вишивку на…