Екіпажі 18-го окремого вертолітного загону, що виконують миротворчі завдання у складі сил Місії ООН зі стабілізації в Демократичній республіці Конго відпрацювали техніку пілотування в простих метеоумовах вночі.
“Відповідно до плану льотної підготовки українського контингенту та керівництва авіаційними операціями штабу Місії ООН в цій країні, українські льотчики провели в нічному небі провінції Північне Ківу близько п’яти годин”, – повідомив заступник командира загону, льотчик першого класу підполковник Євген Вакуленко. – “Такі польоти в умовах гірської місцевості необхідні для підвищення практичних навичок пілотування та для виконання спеціальних завдань штабу Місії ООН”.
Оскільки в складі екіпажів Мі-8 та Мі-24 чимало молодих льотчиків – особисто приймав участь у польотах командир загону, льотчик-снайпер полковник Юрій Вербельчук. За його словами льотний склад впорався з поставленими завданнями добре.
“Відповідно до плану льотної підготовки українського контингенту та керівництва авіаційними операціями штабу Місії ООН в цій країні, українські льотчики провели в нічному небі провінції Північне Ківу близько п’яти годин”, – повідомив заступник командира загону, льотчик першого класу підполковник Євген Вакуленко агенству Українські Новини, повідомляє УКРОП
Зазначається, що такі польоти в умовах гірської місцевості необхідні для підвищення практичних навичок пілотування та для виконання спеціальних завдань штабу Місії ООН”.
Оскільки в складі екіпажів Мі-8 та Мі-24 чимало молодих льотчиків – особисто приймав участь у польотах командир загону, льотчик-снайпер полковник Юрій Вербельчук. За його словами льотний склад впорався з поставленими завданнями добре.
ЧИТАЙТЕ: В Эквадоре из-за вулкана Чимборасо вылетел ярко-голубой НЛО
В Конго українські льотчики в умовах високогір’я, у складній метеорологічній обстановці екваторіального клімату, практично щоденно, перевозять пасажирів і вантажі у важкодоступні райони країни, здійснюють повітряне прикриття наземних операції Місії ООН, авіаційний супровід, демонстрацію сили та виконують інші завдання.