Сміття і хробаки: Прихована камера показала жахи українських супермаркетів. ВІДЕО

Найбільше вражає антисанітарія і бруд серед якого готують їжу і фасують м’ясо, про це пише УКРОП із посиланням на  Politeka.

Журналісти показали, що відбувається з продуктами в українських магазинах, перш ніж вони потраплять на прилавки в руки покупців, які нічого не підозрюють . Журналіст Володимир Тимофійчук влаштувався на роботу в один з магазинів і зняв прихованою камерою всі жахи, які там діються.

Прихована від очей покупця територія вражає з перших хвилин – все завалено товарами упереміш зі сміттям. А склад більше нагадує смітник, але це далеко не найстрашніше.

Виявляється, що медичну довідку кожні півроку всім працівникам керівництво магазину купує за 160 гривень.

Але найбільше вражає антисанітарія і бруд серед якій готують їжу і фасують м’ясо. А хліб, який падає на брудну просто підлогу піднімають і кладуть до решти.

Також працівники магазину поділилися з новим «колегою» секретами як уникнути штрафів за прострочені продукти – потрібно просто в день, коли закінчується термін придатності переклеїти стікери.

Варто відзначити, що керівництво магазину зовсім не здивувалося від кадрів, які показали журналісти. При цьому всупереч всьому побаченому директор почала стверджувати, що в магазині стежать за чистотою.

Працівників магазину ситуація також ні краплі не бентежить, вони виправдовуються, заявляючи, що в інших торгових точках ще гірше.

Ведучий помітив у залі гнилі овочі та фрукти, прострочені продукти і розбиті яйця, які так ніхто і не прибрав. Також було відзначено порушення санітарних норм — в одному холодильнику перебував і свіжий, і прострочений товар.

 РЕКЛАМАЗагрузка…


«загрузка…

ОСТАННІ НОВИНИ«Темный час человечества» настал

Кристалина Георгиева, директор-распорядитель Международного валютного фонда, заявила, что пандемия коронавируса затормозила мировую экономику. Она предупредила, что пандемия отбросила мир в рецессию «намного более худшую», чем…Киев накрыл едкий дым. Горит Чернобыль

Жители Киева пожаловались в соцсетях на резкий запах гари из-за которого они не могут дышать. В Киевской области горят 20 гектаров леса в Чернобыльской зоне…


В Україні стався спалах африканської чуми

Епідемія Африканської чуми в Україні була зафіксована в селі Веселівка Кропивницького району. Дані про появу інфекції в регіоні з’явилися нещодавно. Повідомляється, що в результаті спалаху…


Кличко предупредил киевлян о возможном запрете передвижения по городу на автомобиле

В случае ухудшения эпидемиологической ситуации в столице Украины могут ввести временный запрет на передвижение по городу на автомобилях. В Киеве могут ввести временный запрет для передвижения…
Путин умыл руки

Сидите дома, много не пейте, учите языки, делайте зарядку, плодитесь и размножайтесь. В общем, займите себя чем-нибудь, потому что и Пасху вам придется встретить дома…