«Русский мир» пришел»: У Сімферополі нищать житло містян заради «стройки века». ФОТО. ВИДЕО

Російські окупанти в анексованому Криму віджимають у жителів Сімферополя земля, під будівництво житлового комплексу «Кримська роза», повідомляє УКРОП із посиланням на Патріоти України.

Підконтрольне окупантам ЗМІ Крим.інформ зазначає, що нібито власники «незаконних споруд на самовільно зайнятому масиві «Кримська роза» добровільно демонтують свої об’єкти».

«Очищення території відбувається за домовленістю з власником землі — забудовником майбутнього житлового мікрорайону на півночі Сімферополя. У більшості випадків незаконні об’єкти представляють собою одно- і двоповерхові будинки без обробки», — йдеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ: Охранники Порошенко украли «столб позора» за миллион долларов у пикетчиков Саакашвили

Окупанти наголошують, що на знесення кожного будови йде не більше години. «Ми бачимо добровільний демонтаж незаконної будови. Це 12-й будинок в цій частині міста. Зокрема, на цій ділянці землі в радіусі 50 метрів це вже третє будова, яка добровільно розбирається людьми», — розповів гендиректор компанії «Акура» Валерій Семененко.

Сімферопольці, які «добровільно» погодилися на знесення їхніх будинків отримують від забудовника матеріальну допомогу. «Один з знесених сьогодні будинків оцінений в 1,7 млн рублів (850 тис. грн)», — відзначили окупанти.

«Наймасштабніший в Криму проект житлової забудови з поетичною назвою «Кримська роза» виходить на етап будівництва. Важка техніка вирушить на один з ділянок майбутнього мікрорайону на півночі Сімферополя — між вулицями Київська та Никанорова — вже в лютому», — відзначили у окупантів 2 лютого.

У «Крим.Реалії» зазначають, що 4 лютого в Сімферополі активісти «галявини протесту» провели мітинг, на якому закликали російського президента Володимира Путіна «захистити від знесення будинки і мечеть» і оголосили про початок голодування.

На місці «галявини протесту» «Стрілецька» готуються будувати новий район на 9 тисяч осіб під назвою «Кримська роза». Крім житлових будинків, планують звести школи, дитячі садки, спортивні комплекси і магазини. Зараз тут живуть переважно репатріанти.

Будівельники повідомили, всього на території майбутнього мікрорайону було 50 незаконних споруд, зараз їх залишається 35. Крім того, на даний момент за «самозахоплення» притягнуто до адміністративної відповідальності 15 осіб.

Постанови підконтрольного Кремлю суда не оскаржувалися. Громадяни сплатили штрафи в розмірі від 5 до 10 неоподатковуваних мінімумів доходів.

 РЕКЛАМАЗагрузка…


«загрузка…

ОСТАННІ НОВИНИ

«Зачем ставить на стоп-кран всю экономику?»

Правительство планирует провести сокращение расходов бюджета в связи с экстренной ситуацией в экономике на фоне коронавируса. Народные депутаты пока не поддержали правительство, но предварительно ожидается:…


Илларионов признался, как в России хотели ударить ядерным оружием

Секретарь Совета безопасности России Николай Патрушев настаивал на возможности для РФ первой наносить ядерные удары. Соответствующие нормы он предлагал внести в концепцию национальной безопасности страны….


«Слуги» рассказали, что сделают с Аваковым

Корниенко отметил, что это связано с «опытом и эффективностью этого человека на своей должности» Первый замглавы фракции «Слуга народа» Александр Корниенко считает, что министр внутренних дел…


Коронавирус пошел на спад

В мире подтверждены 1,2 миллиона случаев заражения коронавирусной инфекцией, среди них 69 тысяч погибли, а 262 тысячи выздоровели. В США прогнозируют пик смертности через неделю….


На Тернопольщине умер первый священник с коронавирусом, который исповедовал полтысячи верующих

На Тернопольщине от коронавирусной болезни COVID-19 скончался священник Олег Винницкий. Он был первым человеком, которому подтвердили этот диагноз в Тернопольской области. Известно, что незадолго до…

Гордон рассказал, что ожидает президента Зеленского и его команду

На фоне множества провалов Зеленского и его команды, многие из которых были, без преувеличения, катастрофическими, в обществе возникло ощущение предательства и тотальное недовольство руководством страны. На…


Климкин сказал, кто де-факто является президентом Украины

Экс-министр иностранных дел Украины Павел Климкин считает, что фактически президентом Украины в плане самого большого принятия решений, несомненно, является нынешний глава государства Владимир Зеленский. Даже…