Розруха і розорення: Шефа Путіна наздогнала нещадна кара

Російський олігарх Євген Пригожин, названий пресою “кухарем” президента Росії Володимира Путіна, втратив прихильність Міністерства оборони РФ, що перестало укладати з ним багатомільярдні підряди, пише УКРОП.

У 27 разів скоротився обсяг контрактів на клінінг, будівництво та обслуговування військових містечок у компаній судимого за втягнення дітей у проституцію ресторатора Євгена Пригожина.

ЧИТАЙТЕ: Труп 17-летней студентки нашли в заброшенном ангаре

Відзначається, що за даними закупівель відомства, 2/3 його підрядників розорені, шість з дев’яти великих підрядників, яких пов’язували з бізнесменом, ліквідовані або перебувають у стадії ліквідації. При цьому з 2010 року компанії Пригожина вважалися головними постачальниками клінінгових послуг та харчування в армію. Претензії до Пригожина — ліцензійні порушення, таргани і цвіль в продуктах.

Ще в 2015 році компанії бізнесмена отримали від Міноборони замовлень майже на 30 млрд рублів, в минулому році – не набралося і 1 млрд рублів. Крім того підрядники міністерства тепер борються з них у судах. Всього Міноборони має «шеф-кухарю Путина» 2,7 млрд рублів.

За версією ЗМІ, конфлікт Пригожина з Міноборони міг бути пов’язаний з ПВК “Вагнера”. Бізнесмена також називають спонсором приватної армії Кремля.

Нагадаємо, як передавала Politeka, 3 березня у спорткомплексі «Лужники» в Москві відбувся мітинг на підтримку Володимира Путіна, це стало приводом для безлічі жартів в Інтернеті.

На мітингу були присутні багато російські знаменитості: Тіматі, Лариса Доліна, учасник «Євробачення» Олексій Воробйов, Хор Турецького, група «Руки вверх», Олег Газманов, Діана Гурцкая, Володимир Машков, Леонід Якубович, Михалков. Всі вони разом виконали гімн РФ.

В основному підтримати Путіна зібралися пенсіонери з сумними обличчями. “Шабаш” – називають дійство коментатори.

Коли олімпійські спортсмени піднялися на сцену Путін сказав, що вони виступили гідно, “але чомусь ми не чули музику”.

“Давайте зробимо це, заспіваємо гімн Росії”, – закликав він. Гімн співав як сам глава держави, так і стояли поруч з ним довірені особи та спортсмени.

 РЕКЛАМАЗагрузка…


«загрузка…

ОСТАННІ НОВИНИ


НАТО выдвинула Украине условия

Глава представительства НАТО в Украине Александер Винников пояснил, стране, для того чтобы стать полноправным членом Альянса, необходимо выполнить ряд условий, которые касаются внутренних комплексных реформ…Суд снял арест с имущества Богатыревой: Посмотрите на полный список

С имущества бывшего министра здравоохранения Украины Раисы Богатыревой снят арест. Соответствующее решение принял Высший антикоррупционный суд. Таким образом было удовлетворено ходатайство защиты чиновницы времен президентства…Хасидам запретили приезжать в Умань

Украина решила ограничить въезд паломников-хасидов, которые ежегодно приезжают в Умань на празднование иудейского праздника Рош ха-Шана. Об этом заявил мэр Умани Александр Цебрий на своей…Долги за коммуналку простят?

Президент Владимир Зеленский подписал закон о механизмах погашения задолженности на оптовом рынке электроэнергии. Об этом говорится на сайте пресс-службы Офиса президента. Речь идет о законе…