Комуналка дорожчає: Що робити, щоб платити менше

Тарифи на електроенергію для населення в Україні є одними з найнижчих в Європі, але також низькими є і доходи людей.

Дані ООН свідчать про те, що 60% України за межею бідності, передає УКРОП із посиланням на Патріоти України.

Передбачається, що монетизація субсидій буде мотивувати людей дбайливіше ставитися до енергоресурсів.

Українцям рекомендують встановлювати двозонні лічильники електроенергії, які фіксують обсяг спожитої електроенергії не тільки вдень, але і вночі. Тариф на нічну електроенергію для побутових клієнтів в два рази нижче, ніж днем. Так, деякі українці переводять на нічний споживання близько 80% всього електропостачання. Наприклад, за допомогою розеток з таймерами програмують енергоємні електроприлади (пральні машини, бойлери) на автоматичні включення і виключення з 23:00 до 07:00.

Разом з тим варто також перейти на використання приладів, які використовують меншу кількість електрики. Наприклад, LED-лампи, «розумні» розетками з таймерами тощо. Вони дозволяють знизити до 50% витрат на електрику.

ЧИТАЙТЕ: Похоже на библейскую притчу: история бойца АТО и его жены растрогала сеть

Крім того є ще кілька способів економити на комунальних витратах:

1. Оновіть систему опалення. Якщо це приватний будинок — то можна замінити старий газовий котел на сучасний, утеплити труби і т. д. Крім того, можна також замість газового котла встановити систему електроопалення і в нічний час платити за обігрів будинку в два рази менше, ніж днем.

У багатоквартирному будинку з центральним опаленням можна встановити індивідуальний тепловий пункт з автоматичним погодним регулюванням подачі і розподілу тепла.

2. Встановлюйте регулятори тепла на батареях, оскільки вони дають можливість регулювати температуру до комфортного рівня. Існують автоматичні регулятори, які в постійному режимі підтримують задану для приміщення температуру, що дозволяє ще ефективніше економити тепло.

3. Проводьте ремонти і профілактику системи опалення. Наприклад, перед кожним опалювальним сезоном потрібно проводити промивку системи опалення, включаючи радіаторні батареї, оскільки там можуть накопичуватися відкладення, які погіршують тепловіддачу.

4. Замініть вікна і двері на енергоефективні, регулярно перевіряйте і регулюйте прилягання ущільнювачів. Так можна зберегти до 30% тепла.

5. Використовуйте тепловідбивні екрани на стіні за радіаторними батареями. Завдяки їм батарея буде нагрівати не стіни і повітря на вулиці, а кімнату.

6. Комплексно утепліть будинок. Згідно так званому «правилу безперервної лінії», необхідно повністю утеплити всі стіни, цоколь, горище і дах будівлі, не залишаючи місця холоду.

7. Використовуйте рекуперацію тепла. Рекуператори дозволяють забезпечувати приплив свіжого повітря в приміщення, але при цьому зберігають тепло.


 РЕКЛАМА ПАРТНЕРОВЗагрузка…


«загрузка…


ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

Взрыв в общежитии Киева: Все подробности

Начальник главного управления Национальной полиции в Киеве Андрей Крищенко сообщил подробности взрыва в общежитии, которое произошло накануне на улице Карла Маркс. Об этом сообщает пресс-службуа полиции….


Почему Россия решила отдать Украине задержанные в Керченском проливе корабли

Россия вернет Украине корабли, задержанные в 2018-м году в Керченском проливе, до саммита в «нормандском формате», сообщает «Коммерсантъ» со ссылкой на источники. Как сообщается, переговоры находятся на…Как же ты так мог, Ринат! У олигарха был куратор в Москве, который давал ему указания. ВИДЕО

Летом 2014 года помощник президента РФ Владимира Путина Владислав Сурков, который курирует террористов на Донбассе, встречался в Москве с неким Ринатом. Об этом сообщает объединенная следственная группа по…На Донбассе погиб еще один боец ВСУ. ФОТО

14 ноября на Донбассе в результате обстрела боевиков погиб воин ВСУ Юрий Хомик. Об этом сообщают на странице «14 отдельная механизированная бригада имени князя Романа…


«Упаковали»: В оккупированном Донецке переполох из-за авто и бананов. ФОТО

В оккупированном Донецке 15 ноября произошло странное событие. Люди средь бела дня обнаружили пустой открытый автомобиль, припаркованный на трамвайных рельсах. Водитель исчез в неизвестном направлении….


Песков «спалил» Путина: «Не доедим, но вывезем»

Дмитрий Песков. Заместитель Руководителя Администрации Президента Российской Федерации — пресс-секретарь Президента Российской Федерации Владимира Путина. Буквально год назад наш «рупор Кремля» Дмитрий Песков заявил, что…


Максим Галкин стал новым лидером оппозиции

У соцсетей новый герой, хотя, возможно, всего на несколько дней. Это Максим Галкин. Оказалось, что на недавнем концерте в Новосибирске он очень язвительно прошёлся по программам федеральных…Начало сбываться: Карпатские мольфары предсказали будущее Украины

Карпаты являются магическим местом, где живут настоящие мольфары. Им приписывают сверхестественные способности. Они дают предсказания о будущем и видят прошлое. Карпатские мольфары видят перемирие с…