За Програмою СБУ звільнено від кримінальної відповідальності прихильника «ДНР». ВІДЕО

У Донецькій області суд звільнив від кримінальної відповідальності ще одного учасника Програми Служби безпеки України «На тебе чекають вдома», повідомляє УКРОП із посиланням на ssu.gov.ua.

Правоохоронці встановили, що мешканець Лиманського району Донеччини з початком бойових дій на Сході України виїхав до Санкт-Петербургу.

ЧИТАЙТЕ: Олег Недава: Вынужденные переселенцы будут иметь государственную поддержку на получение жилья. ОБНОВЛЕНО

Під впливом пропаганди «Русского мира», він вирішив допомагати терористам. Повернувшись на тимчасово окуповані території Донбасу, чоловік займався доставкою «гуманітарної» допомоги з Росії та розподіляв її серед бойовиків. Побачивши на власні очі безлад і беззаконня, які вчиняли бойовики, чоловік  також зафіксував факти військової присутності РФ.

Дізнавшись про існування програми СБ України «На тебе чекають вдома», він повернувся до контрольованих української владою районів Донбасу та добровільно повідомив правоохоронцям про обставини свого перебування у незаконному збройному формуванні т.зв. «ДНР».

Враховуючи те, що чоловік не брав безпосередньої участі у бойових діях, не вчиняв злочинів, а також активно сприяв органам досудового розслідування, суд звільнив колишнього бойовика від кримінальної відповідальності за скоєння злочину, передбаченого ч. 2 ст. 260 Кримінального кодексу України.

Отримавши рішення суду, колишній бойовик закликав учасників  незаконних збройних формувань  користатися  Програмою «На тебе чекають вдома» СБУ, для отримання нагоди розпочати мирне життя.

 РЕКЛАМАЗагрузка…


«загрузка…

ОСТАННІ НОВИНИ


НАТО выдвинула Украине условия

Глава представительства НАТО в Украине Александер Винников пояснил, стране, для того чтобы стать полноправным членом Альянса, необходимо выполнить ряд условий, которые касаются внутренних комплексных реформ…Суд снял арест с имущества Богатыревой: Посмотрите на полный список

С имущества бывшего министра здравоохранения Украины Раисы Богатыревой снят арест. Соответствующее решение принял Высший антикоррупционный суд. Таким образом было удовлетворено ходатайство защиты чиновницы времен президентства…Хасидам запретили приезжать в Умань

Украина решила ограничить въезд паломников-хасидов, которые ежегодно приезжают в Умань на празднование иудейского праздника Рош ха-Шана. Об этом заявил мэр Умани Александр Цебрий на своей…Долги за коммуналку простят?

Президент Владимир Зеленский подписал закон о механизмах погашения задолженности на оптовом рынке электроэнергии. Об этом говорится на сайте пресс-службы Офиса президента. Речь идет о законе…