Голова СБУ звернувся з нагоди Дня пам’яті жертв Голодоморів в Україні

Голова СБ України Василь Грицак звернувся до колективу Служби з нагоди Дня пам’яті жертв Голодоморів в Україні, повідомсялє УКРОП із посиланнм на ssu.gov.ua.

Зокрема він зазначив наступне:»Цими осінніми днями ми вшановуємо пам’ять жертв одного з найбільш жахливих злочинів в історії людства — Голодомору 1932—1933 років, а також голоду 1921—1922 та 1946—1947 років.

Тоді більшовицький режим розв’язав справжню нищівну війну проти нашого народу. її метою було знесилити і розчавити українське селянство, українську інтелігенцію, українську мову, український дух, українську культуру і українську історію, знищити Україну як осередок волелюбних традицій.

Жахлива наруга над цілою нацією приголомшує масовістю та методичністю, кількістю спричинених жертв. Рахунок заморених голодом до смерті йшов на мільйони. Ці безневинні втрати чорною смугою пройшли крізь наступні покоління українців, закарбувалися в їх генетичній пам’яті.

Але не менш страшним за сам Голодомор є потуги московської влади приховати цей злочин і зробити вигляд, що нічого не сталося. Позбавити український народ пам’яті, гідності та патріотизму намагався не лише тодішній тоталітарний режим — цього прагнуть і його сучасні російські послідовники. Як і 80 років тому, вони ведуть неоголошену знекровлюючу війну, метою якої є знищення нас як нації.

Тому перемогти в цій боротьбі — наш святий обов’язок не тільки перед попередніми, але й прийдешніми поколіннями українців.

Запорука нашої перемоги — світла та невмируща пам’ять про жертв голодоморів — геноцидів. їх сумна доля доводить, що вільно говорити про власну історію можемо лише тоді, коли маємо незалежну демократичну державу, яка сповідує цінності свободи та рівності.

Схилимо голови в глибокій жалобі за нашими співвітчизниками, що загинули голодною смертю в лихі двадцяті, тридцяті та сорокові роки минулого сторіччя. Зробимо все, аби зберегти суверенітет і територіальну цілісність Батьківщини, убезпечити її від нових тоталітарних посягань та імперіалістичних експериментів.

Слава Україні! Героям слава!»

ЧИТАЙТЕ: Олег Недава: Опустошенность и разочарование, борьба продолжается

 РЕКЛАМА ПАРТНЕРОВЗагрузка…


«загрузка…


ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

Зеленский обязан это помнить!

Как жаль, что больше не видать «квартала». Я смехом вновь живот не надорву, Но Украина лидера избрала В шестой уж раз, не глядя на Москву!…


Командный пункт сепаратистов: Деньги. Кадры. Оружие. Всё из Москвы.

Деньги. Кадры. Оружие. Всё из Москвы. Объединенная следственная группа, которая изучает причины трагедии малайзийского Боинга летом 2014-го, опубликовала расшифровки телефонных переговоров сепаратистов из «ЛНР» и…


Доллар в Украине: Новый прогноз

В Украине курс доллара до 18 ноября может опуститься к отметке 24,1/24,2 грн/$ (по состоянию на 16 ноября – 24,24 грн/$). Такой прогноз опубликовало издание…Чего хочет Путин?

Возможность проведения «нормандского саммита» лидеров Франции, Германии, Украины и России начала приобретать реальные очертания, и в Елисейском дворце даже назвали день, когда встретятся президенты и…


Взрыв в общежитии Киева: Все подробности

Начальник главного управления Национальной полиции в Киеве Андрей Крищенко сообщил подробности взрыва в общежитии, которое произошло накануне на улице Карла Маркс. Об этом сообщает пресс-службуа полиции….


Почему Россия решила отдать Украине задержанные в Керченском проливе корабли

Россия вернет Украине корабли, задержанные в 2018-м году в Керченском проливе, до саммита в «нормандском формате», сообщает «Коммерсантъ» со ссылкой на источники. Как сообщается, переговоры находятся на…Как же ты так мог, Ринат! У олигарха был куратор в Москве, который давал ему указания. ВИДЕО

Летом 2014 года помощник президента РФ Владимира Путина Владислав Сурков, который курирует террористов на Донбассе, встречался в Москве с неким Ринатом. Об этом сообщает объединенная следственная группа по…На Донбассе погиб еще один боец ВСУ. ФОТО

14 ноября на Донбассе в результате обстрела боевиков погиб воин ВСУ Юрий Хомик. Об этом сообщают на странице «14 отдельная механизированная бригада имени князя Романа…