Глина Cім`ї Януковича

Битва за бентонітовий кар‘єр у с. Дашуківка вже вкотре перейшла у «реєстраційно-рейдерську» стадію. Законний власник вносить відомості про повернення контролю над підприємством в Єдиний державний реєстр, рейдери – незаконно «зносять» цей запис.

Як розібратися хто рейдер? Критерій оцінки при цьому один – закон. Запис було видалено попри пряму судову заборону вчиняти будь-які дії по внесенню змін до ЄДР щодо ТОВ «Даш-Бент Інвест» (див. ухвалу Печерського районного суду м. Києва від 05.04.18  у справі 757/14305/18-к) Також порушено принцип територіальності, закону «Про державну реєстрацію». Він означає, що зміни в реєстр про підприємства, наприклад, Києва має право вносити лише київський державний реєстратор, повідомляє УКРОП із посиланням на АНТИКОР.

У нашому випадку незаконні зміни внесла реєстраторша Маломихайлівської сільради Покровського району Дніпропетровської області Третяк Тетяна Василівна. Відповідно до офіційної інформації Міністерства юстиції, пані Третяк тимчасово заблоковано доступ до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно на 5 місяців.

ykrop

Як раніше повідомляли ЗМІ, саме ця реєстраторша порушила закон, змінивши відомості про компанію-власника мережі автозаправних станцій «БРСМ-Нафта». Третяк – переселенка із Донецька, яка по сьогодні виконує проплачені забаганки клану земляків.

А тепер ще раз про суть справи.

Віктор Бондик – наближена до Януковича особа…. Племінник дружини шапошного вождя та його хресний син. Ще у 2007 році тоді ще премєр-міністр Янукович призначає Бондика керівником ДП «Укрхімтрансаміак» (його було звільнено лише у 2016р). Його брат – екс нардеп від ригів, права рука Ківалова, член Вищої ради юстиції, який призначав і до цього часу контролює безліч суддів та реєстраторів. Сьогодні Бондик переховується від НАБУ за підозрою у розкраданні державних коштів в особливо великих розмірах.

ykrop

Віктор Бондік. Укрхімтрансаміак.

ykrop

Валерій Бондик. Екс-зам міністра юстиції уряду Януковича.

Одна зі схем, за якою Віктор Бондик крав гроші з бюджету – це оплата за космічними цінами бентонітової глини, яка добувається на підконтрольному його посіпаці Ю.Фріндту підприємстві. Ця глина, начебто, використовувалася при підсипці під трубу аміакопроводу Укрхімтрансаміаку…. Ага!!… 1000 тонн на км труби. Тобто 1 тонна на метр!! Глини, яка вбираючи вологу збільшується у об’ємі в три рази, а висихаючи – стає як камінь)) Донецькі генії, які вірили, що безкарні.

І не важливо, що за документами – це, начебто, глина з Григоріївського карєру. З 2014 року цей кар`єр знаходиться, фактично, на лінії фронту і добувати там глину – безумство. Тому за документами глину везли з Дашуківки. Це могла би підтвердити експертиза глини на трубопроводі, якби вона там справді використовувалася. Окрім того, запаси бентоніти є дуже рідкими та обмеженими, а тому – це цінний природній ресурс з величезним потенціалом для реалізації. Тому бентонітовий кар’єр у Дашуківці – ласий кусок для схематозників-корупціонерів.

Бондик кілька разів пробував отримати унікальний бентоніт Дашуківки. У 2013 р. він, ймовірно, шляхом підкупу керівництва Черкаської облради, який порішав йому землевідвід під видобування у районі с.Ріпки. І лише фізичний спротив селян та справжніх патріотів краю, які стали на захист своїх ділянок, змусив відступити рейдерів.

Далі – більше. У 2014 році Бондик офіційно приїжджає на підприємство в якості інвестора, що хоче купити завод. Оскільки посередниками в угоді виступає аудиторська та консалтингова компанія зі світовим ім’ям, а сторони підписують зобов’язання про нерозголошення комерційної таємниці Кирилов  сам допускає Бондика до всіх деталей роботи підприємства. Інвест-радник Бондика в угоді – Іван Шехавцов (тоді віце президент української структури «Альфа-банку». запам’ятаємо цей банк).. Зрештою Бондик називає неприйнятну ціну, яка прозвучала, радше, як погроза, та угода зривається.

Донецькі за підтримки росіян (чи росіяни руками донецьких) йдуть у наступ.

Підприємство щороку кредитувалося у іншому російському банку – «ВТБ». Кредитування у «не сезон» – це звична схема фінансування бізнесу. Кредит невеликий, зобов’язання виконуються – це не проблема, а інструмент отримання обігових коштів. Але.. Дашуківський кредит бере під свою опіку Сергій Громов (зараз під слідством),  який 16 років працював на Ахметова та донецьких. Дружбан Сім`ї.

«Чорною п’ятницею» для власників «Дашуківських бентонітів» стало 10 липня 2015 року. У цей день з інтервалом у кілька годин відбулося відразу кілька подій, після яких контроль над підприємством було ледь не втрачено:

    1. Банк ВТБ продає кредит колекторській компанії «Вердикт фінанс» -компанії, яка виросла з кредитного бізнесу «Альфа-банку», назву якого ми пам’ятаємо. Її керівництво – це ставленики «Альфа банку», країни агресора, які і сьогодні підтримують бізнес окупанта.

ykrop

На схемі: зв’язки директора Вердикт-фінанс (за відкритими джерелами аналітичної системи YouControl)

      1. Колекторська компанія подає позов до суду про прострочення боржником виплати боргу і просить арештувати активи «Дашуківських бентонітів». Вердикт-фінанс приводить до суду підставного поручителя — громадянина Ревізюка. Ним виявився бомж, якому колектори «довірили» поручительство лише з одною метою – формально показати неплатоспроможність сторони боржника.
      2. Суддя Києво-Святошинського районного суду Київської області Дмитро Усатов  у ТОЙ ЖЕ ДЕНЬ одноосібно, без присутності боржника:

—  приймає позов,

—  оповіщає поручителя,

—  виносить рішення про арешт акцій ДБ в якості забезпечення виконання зобов’язання

Тоді, у липні 2015 року, атаку вдалося відбити лише за активної підтримки очільника Черкаської ОДА Ткаченка Юрія Олеговича і керівників силових структур, які принципово та публічно стали на сторону закону і врятували кар’єр.

Але…. Юра Фріндт. Вихованець Кирилова, який 15 років зростав в його команді – він має на руках усі документи на кар‘єр. Почуявши запах грошей, та познайомившись з Бондиком особисто, він переходить на його сторону і…. сам віддає підприємство рейдерам. З цього часу починається історія занепаду та грабежу кар‘єру.

ЧИТАЙТЕ: Санкции в действии: Цены на бензин в России готовятся к небывалому скачку

Я особисто відвідав підприємство і в мене виникло лише одне питання, відповідь на яке шукають усі, кому важлива доля підприємства:

Навіщо силою забирати кар‘єр, платити хабарі, підкупляти менеджмент, залякувати реєстраторів, платити юристам та тітуханам, щоб отримавши контроль над підприємством… і втратити ліцензію та припинити видобуток? Парадокс у тому, що зараз кар‘єр стоїть, а 210 (із 250-ти) його працівників незаконно звільнили (бо ж Фріндт зараз на підприємстві ніхто).

І лише знаючи загальну картину, розумієш, що метою Бондика є поховати кар’єр разом з бухгалтерією, щоб знищити докази своїх злочинів. Наприклад, склавши акти, що документи знищено в процесі затоплення, як це він неодноразово робив на Укрхімтрансаміаці. Оголосити про банкрутство Дашуківських бентонітів, щоб потім спокійно отримати ліцензію на новостворене підприємство «Черкаські мінерали» (повністю підконтрольне Бондику, а не Кирилову).

Чому завод не захищає Фріндт, як можна було просаботувати отримання ліцензії нашому дворучному комбінатору? Можна, якщо мета – поховати власні оборутки, про які не знає навіть його патрон Бондик, а лише кілька наших джерел на підприємстві.

Буде цікаво… Битва за кар’єр триває)

 РЕКЛАМА

«загрузка…


Загрузка…


ОСТАННІ НОВИНИ

МВФ отказал Украине в экстренной помощи

Украинские власти пока стараются не комментировать ситуацию, но МВФ отказал Украине в экстренной помощи, указав на особенность устава организации: невозможно задействовать два механизма МВФ, если…


«Забыли, что президент еврей?»: Партия ОПЗЖ разродилась бредом о якобы поддержке Зеленским антисемитских и неонацистских организаций

Партия ОПЗЖ ранее неоднократно заявляла о том, что в Украине активно действуют разного рода антисемитские и неонацистские организации. Очередное подобное заявление снова появилось на партийном…
Во Флориде начали собирать SLS – огромную ракету НАСА для полета на Луну. ФОТО. ВИДЕО

Американское космическое агентство НАСА начало собирать гигантскую ракету-носитель Space Launch System (SLS), которая в будущем должна обеспечить доставку астронавтов на Луну. Первый полет этой системы…


Почему не хотят воевать с Израилем?

«Почему никто не хочет вести войну против Израиля?» — такой вопрос в заголовок своей статьи на страницах американского журнала The National Interest 27 ноября вынес военный обозреватель Кайл Мизоками. Танк…


Об уходе Дональда Трампа

Дональд Трамп, видимо, действительно не верит в то, что он проиграл выборы. У него это не укладывается в голове. Такой человек. Возможно, в его близком…Кабмин в поисках ритуальной жертвы. Вероятность назревших отставок

На фоне последних событий возникло множество слухов об ожидаемых кадровых перестановках в Кабмине. Полагаясь на собственные источники информации, ДС оценила вероятность различных отставок Заседание Кабинета…


В Иране убит ученый автор секретной программы производства ядерной бомбы

Иранский ученый Мохсен Фахризаде, которого на Западе давно подозревали в авторстве секретной программы производства ядерной бомбы, был убит в пригороде Ирана в пятницу. Неизвестные вооруженные…
«Имитация государственной деятельности, «видосики» и коррупция»: Небоженко раскритиковал работу действующей украинской власти

Виктор Небоженко заявил, выступая в ходе круглого стола, посвященного деятельности нынешней украинской власти, что в Украине сейчас симбиоз сразу нескольких кризисов — социального, медицинского, политического…


«Похороню вас всех»: Филатов эмоционально обратился к Коломойскому после выборов

Борис Филатов, которого во второй раз избрали городским головой Днепра, обвинил Игоря Коломойского в препятствовании на местных выборах. Политик пообещал «похоронить политически и репутационно олигарха…