«Вийшов до мене практично голий!»: Екс-регіоналка Богословська у своїй книзі згадала про дивну поведінку Черновецького

Політик розповіла, що знає екс-мера Києва ще з 90-х, і закінчували вони один і той же ВНЗ — Харківський юридичний інститут.

Екс-народний депутат від Партії регіонів Інна Богословська у своїй новій книзі написала, що колишній мер Києва Леонід Черновецький зустрічав її в адміністрації «практично голим». Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив журналіст Юрій Романенко, передає УКРОП із  посиланням на Патріоти України.

Богословська повідомила, що з Черновецьким знайома з початку 90-х. «Він теж закінчив Харківський юридичний інститут, був сміливим і неординарним юристом, примудрявся в 90-х вигравати в українських судах справи проти вищих органів влади. Це при всіх його дивацтвах викликало повагу», — йдеться в її книзі.

ЧИТАЙТЕ: Спецназ повязал группу «авторитетов» на межрегиональной «сходке»

Політик зазначила, що у неї був номер телефону Черновецького і вона вирішила зателефонувати.

У розмові вона заявила, що хоче зробити екс-меру Києва пропозицію, «як з найменшими втратами для всіх сторін вийти з конфлікту з киянами».

Екс-нардеп уточнила, що Черновецький вислухав її і призначив зустріч в мерії на пізній вечір.

«Мер вийшов до мене з задньої кімнати в одних тільки плавках — практично голий! Сів у кріслі навпроти. Я мовчки розвернулася, вийшла і жорстко сказала секретарю мера:» Леонід Михайлович зустрів мене голим, в одних плавках, зайдіть до нього негайно і допоможіть йому одягнутися. Інакше буде грандіозний скандал», — написала Богословська.

Вона додала, що секретар «блискавкою кинулася в кабінет».

«Через кілька хвилин (секретар. — Ред.) повернулася в приймальню, багряного кольору, тисячу разів попросила вибачення і сказала сакраментальну фразу:» Леонід Михайлович вважає вас близькою людиною, тому і зустрів вас так! «- повідомила екс-регіоналка, уточнивши, що після цього увійшла в кабінет екс-мера.

Також в книзі вона розповіла ще один епізод тієї зустрічі.

«І тут переді мною розігралася «друга частина Мерлезонского балету»: глава державної адміністрації столиці України, шепочучи якісь заклинання, сповз на підлогу і приліг між кріслом і столом. Я запитала: «Що ти робиш, Льоня?» Він не відповів і продовжував щось бурмотіти. Через кілька хвилин встав і сказав: «Ні, нічого не вийде. Мені Господь сказав нічого не підписувати і не скасовувати», — зазначила політик.

Вона заявила, що попрощалася і вже йшла до дверей, як раптом її наздогнала «третя частина Мерлезонского балету».

«Мер Києва стрімко наздогнав мене і обійняв зі словами:» Інна, ми ж з тобою однієї крові! Ти пам’ятаєш наш інститут? Це ж велика школа! Не йди проти мене, Інна! Ми повинні працювати разом!»- наголосила політик.

У той же час Богословська стверджує, що пішла і це була її остання розмова з Черновецьким.

 РЕКЛАМАЗагрузка…


«загрузка…

ОСТАННІ НОВИНИ

Коронавирус пошел на спад

В мире подтверждены 1,2 миллиона случаев заражения коронавирусной инфекцией, среди них 69 тысяч погибли, а 262 тысячи выздоровели. В США прогнозируют пик смертности через неделю….


На Тернопольщине умер первый священник с коронавирусом, который исповедовал полтысячи верующих

На Тернопольщине от коронавирусной болезни COVID-19 скончался священник Олег Винницкий. Он был первым человеком, которому подтвердили этот диагноз в Тернопольской области. Известно, что незадолго до…

Гордон рассказал, что ожидает президента Зеленского и его команду

На фоне множества провалов Зеленского и его команды, многие из которых были, без преувеличения, катастрофическими, в обществе возникло ощущение предательства и тотальное недовольство руководством страны. На…


Климкин сказал, кто де-факто является президентом Украины

Экс-министр иностранных дел Украины Павел Климкин считает, что фактически президентом Украины в плане самого большого принятия решений, несомненно, является нынешний глава государства Владимир Зеленский. Даже…
«Темный час человечества» настал

Кристалина Георгиева, директор-распорядитель Международного валютного фонда, заявила, что пандемия коронавируса затормозила мировую экономику. Она предупредила, что пандемия отбросила мир в рецессию «намного более худшую», чем…