Активісти-екологи з Кривого Рогу б’ють на сполох

«Підчас засідання Комітету з екополітики 22 березня я отримав звернення активістів-екологів з Кривого Рогу, підтверджене фотодокументами, про значні, (складається враження, що аварійні), викиди з території гірничо-металургійного комбінату ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» 17.03.2017 року», — повідомляє на своїй сторінці facebook заступник голови Комітету з екополітики народний депутат Олег Недава.

Народний депутат зазначає,  що на цьому засіданні, він поставив питання про необхідність зреагувати від імені Комітету на цю ситуацію.

Відповідно до законодавства викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами можуть здійснюватися лише після отримання дозволу, виданого суб’єкту господарювання, відповідним місцевим підрозділом з питань охорони навколишнього природного середовища за погодженням з центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення.

За інформацією з офіційного сайту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» фактичні викиди шкідливих речовин в атмосферу ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» не перевищують дозволені державою.

«Депутати підтримали мою пропозицію і ми підготувати звернення щодо здійсненого викиду ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Сподіваюся, Мінприроди, Держекоінспекція і облдепартамент екології та природних ресурсів у Дніпрі відреагують на наше звернення і змусять забруднювача компенсувати шкоду нанесену природі і місцевим мешканцям.
Буду тримати на контролі!», — зазначає Олег Недава.

До відома читача: Тривалість життя в нашій країні становить у середньому близько 66 років (у Швеції — 80, у Польщі — 74). Значною мірою це зумовлено забрудненням навколишнього природного середовища внаслідок провадження виробничої діяльності підприємствами гірничодобувної, металургійної, хімічної промисловості та паливно-енергетичного комплексу. 

ЧИТАЙТЕ: Энергоэффективное освещение в Украине: практический опыт и взгляд в будущее

Від редакції: В жовтні минулого року Дніпровський апеляційний господарський суд задовольнив апеляцію прокуратури Дніпропетровської області в інтересах держави в особі Державної екологічної інспекції в Дніпропетровській області, згідно з якою металургійний комбінат ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» має виплатити понад 72 млн гривень завданих збитків. Прокуратура встановила, що вказане промислове підприємство порушувало закон про охорону навколишнього природного середовища. «АрселорМіттал Кривий Ріг» без отримання відповідного дозволу здійснював наднормативні викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, таким чином завдавши державі збитків на 72 млн гривень.

 РЕКЛАМАЗагрузка…


«загрузка…

ОСТАННІ НОВИНИ


Гулаг воскрес: За последнее десятилетие количество «шпионских» дел в РФ выросло в шесть раз

Количество уголовных дел, возбужденных в России по статьям, связанным с деятельностью контрразведки, выросло в шесть раз за последние 10 лет. Как сообщает «Медиазона», чаще всего…


Маск создает микрофабрики для изготовления вакцин от коронавируса

О такой идее рассказал сам Маск, передает «Пресса Украины». Электромобильных фирма Tesla заявила о намерении поставлять мобильный молекулярный принтер дл немецкой фирмы CureVac, чтобы помочь расширить…


Прилепин требует «референдума» по вмем оккупированным Путиным территориям

Признание Россией «ДНР/ЛНР», и затем референдум о вхождении в РФ «донбасских республик», а также Приднестровья и др., намерен добиться писатель, пособник сепаратистов «ДНР» Захар Прилепин….

В нашей армии опять «суицид»?

Молодой военнослужащий ушел из жизни, якобы совершив суицид вне территории воинской части. Об этом информирует пресс-служба 95 омбр. Трагедия произошла позавчера, 5 июля. По информации…У Путина обвиняют известного экс-футболиста в шпионаже в пользу Украины

В Москве сотрудники Федеральной службы безопасности РФ задержала бывшего украинского футболиста Василия Василенко, которого подозревают в шпионаже в пользу правоохранительных органов Украины. Стоит заметить, что…