«Круглий стіл»-діалог «З БОГОМ ЧИ НЕ ДАЙ БОЖЕ?» Нова Верховна Рада: синергія молодості і досвіду чи майдан розбрату і конформізму?

КИЇВСЬКИЙ ПРЕС-КЛУБ спільно з ІНСТИТУТОМ АНАЛІЗУ ТА ПРОГНОЗУВАННЯ

проводять «круглий стіл»-діалог «З БОГОМ ЧИ НЕ ДАЙ БОЖЕ?» Нова Верховна Рада: синергія молодості і досвіду чи майдан розбрату і конформізму?

ЩО: «Круглий стіл»-діалог «Нова Верховна Рада: синергія молодості і досвіду чи майданчик розбрату і конформізму?»

ДЕ: Прес-центр Національної спілки журналістів України (м. Київ, вул. Хрещатик, 27А, 2-й пов.)

КОЛИ: 28.11.2014 р. о 13-00

ТРИВАЛІСТЬ: 1,5 години – дискусія, півгодини – ексклюзивні інтерв’ю

Теми для обговорення: 
· Заявлені і перші реформи: реальність чи популізм? Хто у владі і чому може бути не зацікавленим у виконанні обіцянок, зокрема, затягуванні розслідування подій листопада-2013 – лютого-2014?

· «У новій Україні ніколи більше не буде місця гіперкорупції, бонапартизму, кумівству і дилетантству». Яка дійсна динаміка процесу люстрації влади?

· Молоді нардепи: як грамотно і чесно виконувати накази виборців, не порушуючи партійної і фракційної дисципліни? Роль неформальних груп та об’єднань депутатів

· Яким має бути дієвий контроль громадянського суспільства, аби стати для влади нічним кошмаром?

Нова українська влада прийшла на Грушевського з Євромайдану. Там майбутні народні депутати, міністри і президент обіцяли передовсім з усією суворістю закону покарати повалену злочинну владу попередників і пропонували тези до побудови вже їхніми руками революційної за суттю моделі нової України без гіперкорупції, бонапартизму, кумівства і непрофесіоналізму.

Чи здатне громадянське суспільство, сформоване Майданом, не повторити найгіршої помилки постпомаранчевого періоду, натомість запровадивши жорсткий контроль за своїми посланцями у владу?

До участі в роботі «круглого столу» запрошено

молодих депутатів парламентських партій Олександра Черненка (БПП)Леоніда Ємця (Народний фронт)Альону Шкрум та Івана Крулька (БЮТ)Ганну ГопкоВіктора Кривенка та Семена Семенченка («Самопоміч»)Дмитра Линька (Радикальна партія Олега Ляшка);

політичний актив Майдану, експертів, політиків — Олесю ЯхноОлеся ДоніяТараса ЧорноволаВадима Карасьова, Сергія Солодкого, Олександра Кравцова, а також (у форматі телемостів) журналістів Одеси, Литви та Молдови.

Акредитація: (044) 235-8233, (050) 734-9949

НОВИНИ ТА РЕКЛАМА ПАРТНЕРІВ


Загрузка…


«загрузка…


ОСТАННІ НОВИНИ


«Сила Сибири»: Прогнозы мрачны

Газопровод «Сила Сибири», который строят в исключительно тяжелых климатических условиях ради поставок газа в Китай – грандиозный по своему размаху проект, который будет практически невозможно…В России Фонд национального благосостояния потратят на производство оружия

Средства Фонда благосостояния России cледует использовать для выдачи длинных и дешевых кредитов предприятиям оборонно-промышленного комплекса. Такое мнение высказал ТАСС Андрей Клепач — бывший замглавы МЭР…Россия, опустившись до страны «второго мира», пытается править как «сверхдержава»

За последние несколько столетий политическая карта мира радикально изменилась, а в еще большей степени изменились факторы, определяющие внутриполитические возможности отдельных государств. Прежде всего, стоит обратить…

Афганистан: Война продолжается. ФОТО

Война в Афганистане продолжается уже 40 лет. За это время в ней приняло участие несколько поколений солдат из разных стран. Би-би-си попросила двух десантников —…
Be the first to comment on "«Круглий стіл»-діалог «З БОГОМ ЧИ НЕ ДАЙ БОЖЕ?» Нова Верховна Рада: синергія молодості і досвіду чи майдан розбрату і конформізму?"

Leave a comment