Хто допустив реванш Клюєва

Перевзувається в повітрі – Петро Порошенко вирішив стати захисником тих принципів, які сам послідовно знищував, перебуваючи 5 років на посаді президента. Офіційні сторінки екс-президента Порошенка неможливо впізнати.

Він закликав підтримати протест у зв’язку з реєстрацією Андрія Клюєва кандидатом в депутати і підтримати протестувальників, що зібралися під судом в зв’язку з можливим скасуванням закону про люстрацію.

ЧИТАЙТЕ: Что скрывает Кремль за завесой секретности и чужом «героизме»

Ще трошки, і здається, сам Порошенко буде протестувати проти «Роттердам+» та Свинарчука-Гладковського. Ми спостерігаємо ці крокодилячі сльози та заламування рук з однієї причини – Петро Порошенко хоче зберегти владу, хоча саме він був архітектором системи, яка призвела до таких результатів.

Саме він як президент займався саботажем Закону про люстрацію та сприяв поверненню регіоналів до влади, реабілітації Медведчука тощо.

І коли Порошенко обурений наміром скасувати люстрацію, варто нагадати, що саме він призначав на посади люстрованих генералів і чиновників. Так, саме за часів Порошенка, попри підпадання під люстрацію, Олег Валендюк був поставлений спочатку прокурором міста Києва, а потім головою Служби безпеки України в Києві та Київській області.

Саме Порошенко призначав на посаду керівника Київської області люстрованого міліціонера Олександра Терещука, який в часи Майдану особисто направляв «Беркут» на Майдан і казав, що вони їдуть у відрядження до Києва. Саме Порошенко посприяв призначенню на керівника фіскальної служби в Києві Людмили Демченко — яка також підпадала під люстрацію.

Аналогічно блюзнірством виглядають заклики Порошенка щодо Клюєва, якого зняли з виборів лише під тиском вулиці. Бо сама реєстрація на виборах Клюєва, який втік разом з Януковичем з України більше п’яти років тому – це якраз і є діагноз правління Порошенко. Чому?

Перше. Саме Порошенко вносив членів Центральної виборчої комісії, яка зареєструвала Клюєва. Він їх три роки відбирав, не змінюючи старих прострочених членів , робив це так ретельно – що ось і дообирався.

Друге. Саме Порошенко відбирав членів Верховного суду України, які прийняли «потрібне» Клюєву рішення. Ці члени були визнані громадськістю недоброчесні, але Порошенко продавив їх призначення, а участь активістів у відборі суддів звів нанівець.

Третє. Саме кум Порошенко на посаді генпрокурора Юрій Луценко пустив на самовплив справу Клюєва, якого за п’ять років так ніхто і не покарав.

Я особисто допитувався по справі Клюєва як свідок, давав матеріали, речові докази по цій справі слідчим. Я знаю, що там є предмет злочину – 200 мільйонів гривень, по курсу 8, було Клюєвим виділено з бюджету України на підтримку власного бізнесу. Але справа так і не закінчена.

А коли непідконтрольні Луценку прокурори пробували таки почати заочний суд над Клюєвим, то суддя просто послав прокурорів куди подалі, 4 місяці не віддавав ухвалу, але підконтрольна Порошенку Вища рада правосуддя жодних кроків до такого судді не вжила. Тоді як вона ж миттєво, за командою фас, чинила розправу над суддею, що звільнила Михайла Саакашвілі з під варти.

Четверте. Саме Порошенко був президентом і контролював всіх силовиків, коли брат Клюєва втік з України, і ніхто чомусь виявився неспроможним його зупинити.

Активісти, наші світлі громадяни України, справедливо та завзято борються проти реваншу. Порошенко не має жодного морального права примазуватися до цих протестів, бо вони якраз проти створеної ним системи. Зараз виявляється, що Порошенко все життя підпільно намагався боротися з Клюєвим.

Не здивуюся, що він оголосить, що ще і з Медведчуком боровся останні роки. Хоча саме Порошенко і його Антимонопольний комітет, і його судді давали всі необхідні рішення для Медведчука – нарощувати телеканали, промислові актики, брати під контроль завезення дизельного палива та газу для автомобілів.

Ми не маємо бути введені в оману. Саме Порошенко несе відповідальність за цей реванш – за Медведчука і за Клюєва. І не треба дивуватися, що рано чи пізно, але ця гнила система вдарить по самому Порошенку, який не просто її не змінив, а поставив собі на службу.

А на наступних виборах ми маємо провести справжнє очищення парламенту, а разом з ним — і всіх керівних кабінетів у країні від людей, що знехтували своїм мандатом служіння, а лише обслуговували чергового правлячого корупціонера.

ДЖЕРЕЛО: 24tv.ua

НОВИНИ ТА РЕКЛАМА ПАРТНЕРІВ


Загрузка…


«загрузка…


ОСТАННІ НОВИНИ

Дайверы наткнулись на гигантское морское существо размером с человека. ФОТО. ВИДЕО

ФОТО из сайта Новости Планеты У побережья Корнуолл (Великобритания) несколько дайверов столкнулось с удивительным созданием – медузой, по размерам которая была сопоставима с человеком. Запечатлела…


Россияне отравились элитным «здоровым питанием»

«Полностью здоровое», «элитное» и «экологически чистое» питание, продававшееся сотрудникам офисов в престижных московских бизнес-центрах через сеть вендинговых автоматов Healthy Food, оказалось просрочкой и тухлятиной, упакованной…


В Кремле охотятся на воровской «общак»?

Арест Олега Шишканова вызвал переполох в преступных кругах. По данным «Росбалта», криминальный мир обеспокоен тем, кто может быть пойман следующим. Помимо этого, возник вопрос о…Россия готовится к региональным войнам в Европе

Эксперты предостерегают: Россия готовится к региональным войнам в Европе, хотя ее никто не провоцирует, сообщило в воскресенье немецкое издание Focus и задалось вопросом: насколько реалистичен…


Новые рейтинги: Кто проходит в Раду

На парламентских выборах 21 июля 5%-ный барьер преодолеют только четыре партии. Как передает 112.ua, такие результаты показал опрос, проведенный с 3 по 10 июля Украинским…Для России наступили очень плохие времена: За все придется отвечать

Урсулу фон дер Ляйен избрали новым президентом Еврокомиссии. Что это значит для Москвы, с этим разбиралось интернет-издание ehorussia.com, передает УКРОП. Депутаты Европарламента во вторник большинством…


Президент в «футляре»: Окружение Зеленского ограничивает его контакты

Окружение Владимира Зеленского пытается не допустить прямой коммуникации президента с «внешним миром»,. Один из министров, который пытался пробиться к Зеленскому, рассказал, что в Офисе президента…


«Дурачки, вы снова сделаете меня депутатом и я буду грабить вас!»: «Депутат» Чуйко показал истинное лицо украинского парламентария

Знакомьтесь, это ваш любимый депутат Юрий Иванович Чуйко. Он уже 15 лет грабит вас и ваши семьи. Юрий Иванович уверен, что вы дурачки подарите ему…


«Я не клоун!»: Притула снова жестко схлестнулся с Мураевым в прямом эфире. ВИДЕО

Сергей Притула на одной из политических телепрограмм в преддверии парламенских выборов устроил жесткую перепалку с Евгением Мураевым, который недавно вошел в состав фракции «Оппозиционний блок». Мураев предъявил…