Чому Василь Грицак став Героєм України. ВІДЕО

Росії не вдалось реалізувати свій сценарій. Другий фронт, диверсійно-підривний, був зупинений завдяки Службі безпеки України. В 2015-2015 роках СБУ зупинила хвилю терористичного сепаратизму, зломлені спроби провести в Україні таємну федералізацію. Слобожанщина, Вільне Закарпаття і т.п. не відбулись. В 2018 – 2018 роках зупинено більше 40 спроб розпалити багаття ворожнечі міжетнічного та міжконфесійного характеру. Служба безпеки оновилась, її стрижень складають ті, хто пройшов бойове горнило АТО.

В ефірі «Прямого» керівник Апарату Голови СБУ  генерал-майор Ігор Гуськов заявив, що 2014 рік був роком паралічу не лише влади в країни, але й Служби безпеки України. Була повна розгубленість у тім що робити, було нерозуміння того, де знаходиться та правда — зліва чи справа. Тому що і там, і там гинули громадяни України. І було незрозуміло, хто цими всіма процесами  керує. В цей період Грицак виявився тією людиною, яка взяла на себе відповідальність – він поїхав на Донбас.

Генерал-майор Ігор Гуськов — керівник Апарату Голови СБУ

Ігор Гуськов нагадав всім, що Василь Грицак два роки був на Донбасі, де керував Антитерористичною операцією. Поїхав він туди за власним бажанням, в той час, коли багато генералів відмовились. Це була важка функція не лише тоді, але й зараз, важка для і для кадрових військових. Тому що керування Антитерористичною операцією за нашими законами було покладено на СБУ. Вчились воювати. І головна заслуга Василя Грицака в тім, що він набрав туди добровольців — перші десятки офіцерів СБУ поїхали туди добровільно.

Голова Апарату Голови нагадав про одного із співробітників СБУ – доктора наук, полковника, який з генеральської посади поїхав на Донбас, на посаду підполковника, снайпера. П’ять місяців він провів на Донбасі, де приймав участь в бойових операціях. Таких було десятки, їх особисто відбирав Грицак.

Прикро, що один із журналістів, зі слів Гуськова, відмовився відзняти фільм про Героя.

Ігор Гуськов акцентував увагу на тім, що жодна спецслужба світу не має таких функцій, які прийшлось виконувати Службі безпеки України на Донбасі. І його вражає, що деякі журналісти та політологи задають питання – а чим ви там займались?

Відповідь керівника Апарату Голови відома сьогодні – Росії не вдалось реалізувати свій сценарій. Другий фронт, диверсійно-підривний, був зупинений завдяки Службі безпеки України. Це була заслуга тих капітанів, тих лейтенантів та полковників, які не маючи навіть бронежилетів, їздили на автомашинах по Краматорську, Маріуполю, Сєвєродонецьку, Слов’янську. І тих сепаратистів, які мали виступити другим, партизанським ешелоном не стало.

Чого ж добилась Служба за роки керування Грицака? Департамент контррозвідки. Департамент захисту національної державності, більшість заступників Голови, більшість керівників регіональних підрозділів — люди, які починали підполковниками, полковниками, майорами на Донбасі. Вони стали стрижнем Служби безпеки, відібраним Грицаком.

В березні – квітні чотирнадцятого року, коли проходило оновлення керівництва Центрального Апарату лише одиниці із тих, хто прийшов з тодішнім Головою (Наливайченко – ред.) , добровільно поїхали Донбас. Поїхали другі – ті, кого шукав по всій Україні Василь Грицак. Зі слів Ігоря Гуськова, він знає тих поїхав туди і знає тих, хто категорично відмовився, заявивши, що їх досвід потрібен в Києві.

В 2015-2015 роках Служба безпеки зупинила хвилю терористичного сепаратизму. Вакханалія терористичного сепаратизму була зломлена. Вона сама собою не вщухла – це були десятки арештованих, це був знищений Службою за останні три роки кадровий потенціал агентури, яка створювалась російськими спецслужбами упродовж десятка років.

2015-2017 роки – Службою безпеки зломлені спроби провести в Україні таємну федералізацію. Слобожанщина, Вільне Закарпаття і т.п. не відбулись.

В 2018 – 2018 роках зупинено більше 40 спроб розпалити багаття ворожнечі міжетнічного та міжконфесійного характеру. Закарпаття та Львів були залиті такими інцидентами, коли за російські гроші, наймались громадяни України, яким були потрібні гроші, закидали пляшками з запальними сумішами будинки культури угорських меншин, псували пам’ятники на кладовищах.  Разом з польськими спецслужбами було виявлено громадян Польші, які за російські гроші приїхали в Україну підпалити угорський будинок культури.

Ще одна заслуга Голови, якої не має жодна спецслужба світу – відкритість. Для цього варто порівняти, для прикладу, сайт СБУ та сайти МІ-6, ЦРУ, МОССАД, ФСБ…

Дивіться…

ПАРТНЕРЫ


Загрузка…


«загрузка…


ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

Агент военной разведки РФ работал на украинском стратегическом объекте. Всплыли новые детали. ВИДЕО

На одном из украинских стратегических предприятий в Запорожье работал агент военной разведки РФ Алексей Лазоренко. Он задержан, у него обнаружена флешка со снимками ударных украинских…«Двойник» Зеленского решил «сменить работу» после ошеломляющей критики фанатов «Квартала 95»

Юрий Великий повеселил и озадачил фолловеров новым фото. Артист будет пародировать в «Квартале 95» президента Владимира Зеленского. В своем Instagram комик уже делился фотографиями своего…


У Запоріжжі Зеленський рекламує шаурму

Рекламний щит із зображенням Президента України встановлений біля входу у відповідний заклад. В одному з Мафів на вулиці Базарній в Запоріжжі заповзятливі торговці використовують зображення…
Добкин угодил в крупный скандал из-за фанатов Путина и России: ВИДЕО вызвало ярость соцсетей

Одиозный экс-«регионал» Михаил Добкин угодил в скандал в социальных сетях из-за лайка поста о протестах в России. Скандальный инцидент разгорелся после публикации журналисткой видео, на котором…
Жена Нетаньяху, похоже, встала не с той ноги — устроила два грандиозных скандала за один полет

Визит в Украину премьер-министра Израиля Беньямина Нетаньяху начался со скандала, причем еще в израильском аэропорту. Сара Нетаньяху, сопровождающая своего супруга во время визита, отчитала командира…


Скандальный нардеп рассказал как Кремль развалит Украину

Руководитель Центра исследований и политических ценностей Александр Доний предложил прекратить бороться за оккупированные территории Донбасса, а также заявил, что из региона нужно вывести всех украинцев…Защитники промаршировали по Киеву с «проблемными моментами». Как это было. ФОТО

В Киеве прошла репетиция Марша защитников В Киеве вчера вечером прошла  первая репетиция Марша защитников Украины ко Дню Независимости. Марш пройдет независимо от государственных мероприятий,…Российская попса пропиарила ворованное вино на оккупированной территории. ФОТО

Некогда популярные российские исполнители устроили вояж в оккупированный Крым. Там они пили вино на «отжатом» винзаводе «Массандра». О визите представителей российской «попсы» в Крым сообщила…