30% українських заробітчан розраховують лишитися в Польщі назавжди

30% українців, що перебувають на заробітках чи навчаються в Польщі, планують залишатися в цій країні на тривалий час, а в майбутньому — на постійне проживання.

Такі результати опитування, нещодавно проведеного незалежним польським науково-дослідним інститутом ARC Rynek i Opinia серед 400 українців, які проживають в Польщі принаймні кілька місяців, передає УКРОП із посиланням на«Інфо-Шувар».

ЧИТАЙТЕ: Конец керченскому мосту: В соцсетях выложили ВИДЕО как рушиться одна из главных опор моста

Як зазначається, 88% респондентів заявили, що бажання залишитися на постійне проживання в Польщі викликане, перш за все, тим, що рівень життя тут кращий, соціальні умови комфортні, а оплата праці доволі висока.

Найбільший рівень задоволення умовами свого проживання в Польщі було зафіксовано серед українців, що живуть і працюють в регіоні над річкою Вісла.

«Для багатьох українців Польща є країною, де вони хочуть жити, заробляти та будувати своє майбутнє», — каже Адам Чарнецькі, віце-президент ARC Rynek i Opinia.

Він також звертає увагу, що емігранти з України позитивно відзиваються про доброзичливість поляків до них, як іноземців. «74% респондентів заявили, що культурна спорідненість між двома державами допомагає їм адаптуватися в новому середовищі та краще порозумітися з поляками», — розповідає Чарнецькі.

Отже, Україна, зокрема, прикордонні регіони втрачають все більше працездатного населення. При цьому українців у Польщі вже стільки, що вони  стали другими в рейтингу найвпливовіших факторів на економіку країни.

НОВОСТИ И РЕКЛАМА ПАРТНЕРОВ


«агрузка…


ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ


Отнятые у пенсионеров и бюджетников деньги ушли на трубу, которая России, в принципе, не нужна

В США близок к завершению законопроект о санкциях, который способен остановить строительство трубопровода «Северный поток – 2», сообщает The Wall Street Journal, ссылаясь на ряд…«Россия теряет человеческий капитал»

Россияне покидают свою родину, не видя здесь для себя шансов на будущее. Через несколько лет «утечка мозгов» грозит обернуться для России проблемой, пишет обозреватель Tagesspiegel…


Впервые в истории исследователи нашли на Луне лед

Группа международных исследователей, в том числе представители NASA, сделали открытие. На поверхности Луны обнаружили замерзшую воду. Стало известно, как ее планируют использовать ученые, передает УКРОП…
Тропічні повені в Україні: Хто винен? ФОТО

Протягом останніх тижнів Україною пронеслись справжні тропічні зливи. Рівень опадів в багатьох регіонах лише за тиждень перевищив місячну норму. Характерно, що шалені зливи чергувалися із…


Россия усиленно строит границу с Беларусью

Руководство России продолжает усиливать охрану своей границы с «братской» Беларусью, отмахиваясь от предложений «союзника» урегулировать «оставшиеся вопросы по пересечению беларуско-российской границы», пишет УКРОП со ссылкой…


«Наверное, картошку на выходных копал»: Гройсман удивил соцсети своим видом

Премьер-министр Украины Владимир Гройсман, который недавно вернулся из отпуска, выступил на образовательном форуме «Новая украинская школа — старт реформы, участие громад», передает УКРОП со ссылкой…


Автомобіль поліції насмерть збив пішохода на Одещині

На автодорозі М-05 «Київ-Одеса» сталася дорожньо-транспортна аварія за участі патрульного автомобіля, пише УКРОП із посиланням на  СобКор.нет. Про це  повідомили у прес-службі патрульної поліції Одеської області….