​Москва скуштувала своєї «Полтави»: «Велика українська нація ніколи не повернеться в Росію», – авторитетний шведський політик

Володимир Путін, президент Росії, все ще сподівається повернути Україну під вплив Кремля, проте цього не судилося статися — Україна була втрачена в тому момент, коли Путін анексував Крим.

Таку думку висловив екс-прем’єр-міністр Швеції Карл Більдт, повідомляє УКРОП з посиланням на  Патріоти України

Про це передає Вашингтон Пост.

«Путін був змушений засвоїти урок, який ясний з історії: вторгатися в інші країни — не найкращий спосіб заводити друзів. Україна, яка завжди була дещо розділеною, тепер об’єдналася в своєму спротиві Росії», зазначив політик.

За його словами, Путін хоче увійти в історію, як президент, що забрав Крим, але питання з Кримом все ще залишається відкритим, а Путін втратив уже все інше.

«Велика нація українців ніколи не повернеться до Кремля. Я не здивуюся, якщо історики майбутнього сприймуть це як ще більш значну геополітичну катастрофу, ніж розпад СРСР. Розпуск Радянського Союзу був, рано чи пізно, неминучий. Однак української катастрофи можна було уникнути. Вона — творіння рук Кремля», — наголосив пан Більдт.

ЧИТАЙТЕ: Мертвые дельфины вместо туристов. ФОТО одного из пляжей в Крыму

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Loading…