Як Путін допоміг західним спецслужбам

«Сеанс залякування Заходу, який російський президент провів, розповідаючи про «чудо-зброю», отримав несподівані наслідки. Західні розвідки, здається, вирішили перевірити, скільки правди було в березневих заявах Путіна», — пише у своєму блозі Роман Федюк, повідомляють Патріоти України, пише УКРОП.

«Роскосмос» лихоманить вже четвертий день. ФСБ-шники проводять обшуки в науковому центрі організації — Центральному науково-дослідному інституті машинобудування, а також в дослідницько-аналітичному центрі російської Об’єднаної ракетно-космічної корпорації. За даними «Комерсанта», оперативні заходи здійснюються в рамках розслідування кримінальної справи про держзраду: ФСБ перевіряє 12 осіб з галузі на предмет їх співпраці з іноземними спецслужбами. Внаслідок якої, буцімто, неназваним «країнам НАТО» стали відомі результати таємних розробок російської промисловості в сфері гіперзвукових технологій.

ЧИТАЙТЕ: Київ йде під воду. ФОТО. ВІДЕО

В суботу почалися відставки – зокрема, встиг звільнитися директор дослідницько-аналітичного центру ОРКК Дмитро Пайсон. Але тим справа не обмежилась. Вже сьогодні стало відомо, що 74-річний науковий співробітник Центрального науково-дослідного інституту машинобудування при «Роскосмосі» Віктор Кудрявцев був заарештований після того, як ФСБ заявила про причетність вченого до передачі однієї з країн НАТО секретної інформації про гіперзвукові технології. Ходять чутки, що на цьому справа не закінчиться – можливі як нові «посадки», так і тотальна реорганізація внутрішньої структури «Роскосмосу».

Звичайно, наразі складно сказати, чи йдеться про якісь кабінетні ігри, чи і справді з відомства стався масштабний витік інформації. Ймовірніше, до речі, друге – для будь-яких структурних перестановок в «Роскосмосі» у Кремлі і без «шпигунських скандалів» не потребують серйозних приводів. І як для показового сюжету «про шпигунів, які зусібіч обсіли Росію» – чи засобу відвернути увагу від російської «секс-лобістки» Марії Бутіної, історія з передачею гіперзвукових технологій відбувається якось навдивовижу тихо, залишилась практично поза межами уваги російської пропаганди.

А якщо припустити, що шпигуни і справді проникли в «Роскосмос» і отримали дані про буцімто передові російські розробки, то очевидним стає й інший факт. Причиною такого проникнення став президент Росії Володимир Путін. Особисто.

Бо не можна розповідати про гіперзвуковий блок «Авангард» який «іде до цілі, як метеорит» на швидкості у 20 тисяч кілометрів на годину, нібито залишаючись при тому керованим – і при тому надіятись, що всі просто повірять (чи не повірять) тобі на слово. Будь-який адекватний геополітичний суперник в такій ситуації відчуватиме себе просто зобов’язаним зазирнути на підприємства російського ВПК. Бодай із ввічливості. От, не виключено, і зазирнули. При тому достатньо оперативно – сеанс розповідей про «нашу непереможну зброю» мав місце у березні, а в липні уже йде розслідування подробиць гіпотетичного шпигунського скандалу.

До відповідальності в якому, з точки зору логіки, годилось би притягувати не тільки 74-літнього вченого Кудрявцева, а й 66-літнього президента, який привернув увагу західних спецслужб у марній спробі налякати світ і продемонструвати свою прив’ялу маскулінність власним виборцям.

А можливий – і, насправді, найбільш вірогідний – інший варіант подій. Який полягає в тому, що ніяких «керованих гіперзвукових глайдерів» у Росії немає. А все, що є – це витягнуті з архіву розробки радянської ери під назвою проект «Холод» і «Холод-2». Бо якщо в січні цього року російські вчені розповідали, що «розпочали роботи над маршевим двигуномі теплозахистом» гіперзвукового глайдера, то можна бути впевненим, що істотних проривів у цій галузі не було ні до березня, коли штовхав промову Путін, ні навіть до червня, коли, гіпотетично, Кудрявцев передав шпигунам всю правду про страшну російську зброю. А полягала правда у тому що зброї немає – і невідомо, чи колись вона буде».

НОВОСТИ И РЕКЛАМА ПАРТНЕРОВ


«агрузка…


ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ


Сеть в восторге: ВИДЕО с российским батюшкой, который не побоялся и сказал правду о Путине

Путину нравится, когда его позиционируют как «всероссийского завхоза» и он во время «Прямой линии» перед миллионной аудиторией решает мелочные вопросы, которые в компетенции чиновников регионального…

«Экономическое давление на Иран в ближайшие два года будет очень велико, но не приведет к росту цен на нефть»

Министр финансов США Стивен Мнучин заявил в воскресенье, что иностранным государствам будет сложнее добиться исключений из режима санкций, направленных против экспорта иранской нефти, чем во…В ближайшее время элита станет бессмертной

Израильский историк Юваль Ной Харари отмечает, что очень скоро возникнет новый класс бесполезных людей, пишет УКРОП со ссылкой на НОВОСТИ ПЛАНЕТЫ. Человеческий труд заменится машинным,…РПЦ выдвинула Константинополю ультиматум

РПЦ потребовала извинений от Константинополя за «нанесенный всему православию ущерб». Тогда «двери для диалога будут вновь открыты», заявил, как сообщает РИА Новости, пресс-секретарь патриарха Кирилла…


Порошенко жестко заявил, что не допустит снижения цен на газ для украинцев

Президент Украины Петр Порошенко заявил, что не позволит ни при каких обстоятельствах снизить цены на газ для населения, сообщает сайт главы государства, передает УКРОП. ФОТО из сайта elise.com…