Чому Остап Семерак боїться Донбасу

Міністр екології Остап Семерак жодного разу за рік свого перебування на посаді не спромігся побувати на Донбасі. А з інформації сайту його міністерства випливає, що стан довкілля в зоні АТО – задовільний, суттєвих проблем немає.

«Я вже неодноразово підкреслював, що природному середовищу і природоохоронній діяльності у регіоні завдано величезних збитків. Військові дії та їх наслідки створюють загальнонаціональну загрозу формування в Донбасі непридатних для безпечного проживання територій. Така ситуація може спровокувати появу «екологічних» біженців з Донбасу та виникнення додаткової масштабної соціальної напруги.

У робочих поїздках на Донбас разом з Віце-прем’єром Геннадій Зубко та Міністром з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадимом Чернишем я неодноразово обговорював ці проблемні питання. Вони добре розуміють ризики техногенних і екологічних катастроф, пов’язаних з підприємствами на окупованих територіях.

ЧИТАЙТЕ: Деньги Януковича должны быть потрачены на восстановления разрушенного войной жилья — Олег Недава

На жаль, не можу цього сказати про міністра екології Остапа Семерака, який жодного разу за рік свого перебування на посаді не спромігся побувати на Донбасі.

Більш того, з інформації сайту його міністерства випливає, що стан довкілля в зоні АТО – задовільний, суттєвих проблем немає.

Тож, якщо всі реформи в Мінприроди зводяться до банальної брехні, то тоді Остапа Михайловича можна назвати головним «реформатором», — пише на своїй сторінці facebook народний депутат Олег Недава.

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Loading…