Ціни на головний продукт засмутять українців

Ціни в Україні в текщем році на хлібобулочні вироби роститимуть постійно, пише УКРОП.

Про це повідомив директор асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко.

ЧИТАЙТЕ: Тисячі українців ризикують перетворитися на безхатьків вже завтра

Та, за словами експерта, тільки за 2017 рік соціальний сорти хліба подорожчав на 22%, тобто на 2,4 гривні.

“Багатьох рядових українців цікавить питання про ціну на продукт №1 – хліб. Середня вартість соціального хліба становить 13 гривень за кілограм. А підвищення мінімальної заробітної плати на 16% і девальвація гривні в грудні на 3% призведе до зростання ціни на такий хліб в січні -лютому на 10% “, – зазначив Дорошенко.

На думку експерта, саме це стане причиною подорожчання соціального, найдешевшого хліба протягом усього нинішнього року буде постійно зростати.

“На початок березня кілограм білого і чорного обійдеться більш ніж в 14 гривень за кілограм”,
– зазначив глава асоціації постачальників.

За словами Дорошенко, якщо в Україні не знизять ПДВ на продукти до середнього рівня в ЄС – 5-7%, то дистанція в ціні на хліб в Україні та ЄС не тільки скоротиться, а почне збільшуватися на користь більш низьких цін в Європі.
НОВОСТИ И РЕКЛАМА ПАРТНЕРОВ


«агрузка…


ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИРоссийские военные готовят на Донбассе провокацию с химическим оружием

Россия готовит на Донбассе провокацию с применением химического оружия, пишет УКРОП со ссылкой на realist.online. Об этом в Facebook сообщил координатор группы «Информационное сопротивление» Дмитрий Тымчук. ЧИТАЙТЕ: Украина предложит России…На Одесской таможне новый коррупционный скандал

Предприниматели Одесщины, не выдержав коррупционного давления, обнародовали факты коррупционной схемы по минимизации таможенных платежей на Одесской таможне под руководством в.и. обязанности начальника Мартынова Сергея Владимировича….