Хто спонсорує президентську компанію Анатолія Гриценка: Рейтингового кандидата звинуватили у зраді

Згідно з опублікованою інформацією, дружина Гриценка майже кожен день спілкується з главою «Сбербанку Росії» Іриною Князєвою.

Кандидат в президенти України Анатолій Гриценко і його дружина Юлія Мостова підтримують активний діалог з представниками Російської Федерації, а в якості зв’язкового між ними виступає «Сбербанк России». Про це заявили в траблшутінговой компанії The Underdog UnLawyers, передає УКРОП із посиланням на Патріоти України.

ЧИТАЙТЕ: Гривна в преддверии резкого обвала: В магазинах сметают все

Зокрема, згідно з опублікованою інформацією, Мостова чи не кожен день спілкується з главою «Сбербанку Росії» Іриною Князєвою. «Одним з каналів зв’язку для них є Ірина Олексіївна Князєва, глава правління Сбербанку Росії в Україні, з якою Юлія Мостова спілкується буквально в щоденному режимі. Ірина Князєва — це хороший канал зв’язку. І Юлія Мостова, і Анатолій Гриценко знайомі з нею не один рік, більш того, зважаючи на недавній кар’єрний рост Ірини було б нерозумно не скористатися її можливостями», — написав траблшут компанії Володимир Коваль.

Він також повідомив, що компанія встановила зв’язок Ірини Князєвої з Дмитром Фірташем, який нібито бере участь у фінансуванні президентської кампанії Гриценка.

За інформацією The Underdog UnLawyers, Князєва є вірним топ-менеджером Валерія Хорошковського, під частковим контролем якого знаходиться діяльність української дочки російського банку. «Ірина супроводжує процес непрямого продажу банку своєму патрону. Це її роль, завдання і місія перебування на нинішній посаді. Валерій Хорошковський, в свою чергу, є бізнес-партнером Сергія Льовочкіна і Дмитра Фірташа, яких, в свою чергу, давно називають спонсорами кампанії Гриценка. Я здогадуюся, що кампанія Гриценка фінансуватиметься «Сбербанком Росії» через Ірину Князеву і можу це довести», — вказує Коваль.

Також він назвав простим піар-ходом недавню заяву СК РФ про порушення справи стосовно Анатолія Гриценка. Коваль зазначив, що справа була відкрита за фактом політичних заяв, які Гриценко зробив ще в 2014 році. Таким чином в компанії роблять висновок, що кандидата в президенти хотіли зобразити «жертвою режиму» і ледь не головним ворогом Володимир Путіна в Україні.

НОВОСТИ И РЕКЛАМА ПАРТНЕРОВ

Загрузка…


«загрузка…


ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ


Россия вымирает: Бабы уже не нарожают

Население России за 2018 год сократилось на 86,7 тыс. человек, пишет УКРОП со ссылкой на svpressa.ru. Это следует из предварительной оценки Росстата, опубликованной 23 января….


«Ну вот, можно же нормально уйти!»

Добровольная отставка Назарбаева безусловно создаст определённые ожидания в отношение Путина, пишет УКРОП со ссылкой на newrezume.org. Как в этой ситуации действовать Кремлю? Затаиться, сделать вид, что…


Суд над экс-начальником Генштаба ВСУ: В деле появился подставной «эксперт» и секретные документы. ФОТО

В ходе суда над бывшим начальником Генерального штаба ВСУ, генералом Владимиром Заманой, который обвиняется в государственной измене, выяснились неожиданные детали. Об этом на своей странице…


Невзоров предложил захоронить Началову в Мавзолее

Российский журналист Александр Невзоров в своей авторской программе на «Эхе Москвы» прокомментировал смерть 38-летней певицы Юлии Началовой, передает УКРОП. Невзоров подчеркнул, что не понимает шумихи…Миллиардер из Японии заставит 17 тыс. сотрудников обучиться программированию

Основатель японской компании Rakuten Хироси Микитани намерен обучить своих подчиненных программированию, — пишет Bloomberg, передает УКРОП. Задача миллиардера из Японии состоит в том, чтобы сделать…